Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra hogy teherbe esek/estem?

Figyelt kérdés
párommal csináltuk nos gumi nélkül… talàn 5 perc volt az egész, szerinte nem volt előváladék, el sem élvezett és az 5 perc utána észbe kaptunk, gumit húzott mert mondtam neki hogy nem kéne ezt így. persze én ezt is túlaggódom és nagyon tartok tőle hogy teherhes leszek:(

2023. máj. 30. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye,de miért nem húzta fel a gumit?
2023. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A párodnak indukciós folyadékáramlás-mérő van szerelve a brokijába hogy tudta nem volt előváladék? Nem érzed, hanem jön s az esetek 80%-ban tartalmaz életképes spermiumsejteket.

Rátok nézve a pontos számot nem lehet megmondani, csak statisztikai átlagot. 1:600-800 az esély. Ami ugyebár jó sok, de ha pont ama egybe tartozol akkor jó nagy szívás.

2023. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen, lehet hogy nem. Van aki évekig próbálkozik, hogy gyereke legyen, de másnak elég pàr felelőtlen perc vagy a megszakításos módszer hozzá. Ez a legnagyobb téttel rendelkező szerencsejáték emiatt.
2023. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
En azt nem ertem hogy ha epp nem birtok vedekezni, ott a segglyuk. Es akkor nincs aggodalom hogy baba lesz. Oda bele is lehet elvezni.
2023. máj. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a peteérésed (28 napos ciklus esetén kb a 14. nap) az aktus idején volt, vagy pár napra rá, akkor lehetsz terhes. Nem sok az esélye, de nem lehetetlen. Ahogy írták, van, akinek évekig nem sikerül, van, akinek meg egy ilyen kis hiba is elég hozzá.
2023. máj. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 perc után észbe kaptatok. :D :D :D
2023. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 éve "védekezünk" megszakítással és sosem lettem terhes. De nekünk ha össze is jönne a gyerek sem lenne gond, így nem javaslom senkinek.
2023. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!