Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy nektek mennyire pontos fogamzásgatló mellett a mensitek? Mindig azonos napon jött meg?

Figyelt kérdés
Én december óta szedek fogamzásgátlót. Februárban volt egyszer hogy csütörtökön jött meg azon kívűl amugy mindig szerdai nap délelőtt jött meg. Nagyon komolyan veszem ezt az egész gyogyszer dolgot mindig 18kor veszem be amiota elkezdtem sose hagytam ki egy napot nagyon figyeltem hogy milyen mást gyógyszereket veszek be, figyelek a hasmenés esetleg hányás dolgokra. Ha volt is hasmenésem mindig eltelt minimum 10 óra a gyógyszer bevételétől. Viszont a mai nap szerdán nem jött meg a párommal viszont éltünk szexuális életet kiegészítő védekezés nélkül, párszor megszakításossal. Minden gyógyszert bevettem időben és pontosan! Szerintetek aggódnom kéne? Mikor csináljak tesztet? Vasárnap kezdem el szedni az új levelet!

2023. máj. 31. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem aggódnék. Nem voltál mostanában beteg? A covid pl nekem is eltolta az addig óramű pontosságú megvonásos vérzésemet két nappal. Igazából tesztelhetsz, mert fog. gátló mellett ha teherbe is estél azt a jóisten sem állapítja meg, hogy mikor történt. Ha holnap is negatív és két hét múlva is, akkor biztos nem vagy terhes.
2023. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem több év után is volt hogy változott, pedig előtte mindig ugyanakkor jött meg. Mondjuk én is rástresszeltem. :D

Ha rendesen szedted, nem vagy terhes. A 7 napban egyébként is bármikor megjöhet, szerintem ma holnap meg is fog.

Ha nem, tesztelj egyet.

Egyébként azt mondják egy hónap ha kimarad az nem gáz, ha kettő az már igen. Akkor valami nem kerek, mindenképp érdemes orvoshoz fordulni.

2023. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt is nagyon sok tényező befolyásolja. Én szerdán veszem be az utolsó szemet es szombaton szokott alr megjonni. De volt h csutortokon mar barnaztam. Volt olyan h pentek este jott meg. Volt h vasarnap reggel.

Ha kimarad teljesen akkor sincs baj csinalj tesztet ami valószínűleg negativ lesz. Szedd tovább es ha kövi hónapban sem jön meg csinálj akkor is tesztet. Ha az is negativ menj vissza a dokihoz es kerj mas gyogyszert

2023. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!