Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lett valaki terhes az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett valaki terhes az óvszer biztonságos használata ellenére?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég buta kérdéssel fordulok hozzátok, de sajnos az elmult idoszakban elegge eluralkodott rajtam a pánik (ami szerintem nem biztos, h normalis). Csak óvszerrel vedekezünk, fogamzásgátlót nem szedek. Járt-e esetleg valaki úgy, hogy az óvszer biztonságos használata mellett terhes lett? Hozzáteszem, minden alkalommal leellenőrizzük es semmi baleset nem történt sose. Nem szeretnék gyereket. De sajnos odaig jutottam, h abnormalisan aggódom, nehogy baleset történjen, esetleg ne vegyuk eszre, stb. Szerinttetek előfordulhat olyan eset, h a leellenőrzött óvszer ellenére mégis teherbe esik vki?

2023. jún. 5. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Elég kicsi az esélye, gyakorlatilag 0.
2023. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fordulhatnak elő un.mikrorepedesek pl, ami szabad szemmel nem lathato? Vagy barmi olyan, ami szabad szemmel nem latható?
2023. jún. 5. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem szakad ki, és jól fel van húzva, nem marad benned, elméletileg nem lehet baj.

De ha ennyire aggódsz, amikor ovulációd van, vegye ki mindig előtte. Olyankor élveztesd a szádba mondjuk. :)

2023. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta szakadt nekem is gumi én is rástresszeltem a témára, így mielőtt elmegyek kikapom akkor is ha gumi van rajtam, így legalább nyugodt vagyok. Teszem hozzá, nincs hosszútávú fix kapcsolatom, ott más lenne a téma, de ilyen alkalmi vagy összejárós dolgokból véletlen sem szeretnék gyereket. 33/F
2023. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha repedés van az óvszeren akkor az végigszakad. Ha egyben van, akkor nem jut át a spermium. Biztonságos, ne parázz.
2023. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Még megszakítással is 0 közeli esélye van, ha időben kihúzza. Abból is max akkor lesz gyerek, ha véletlen beléd élvez. Gumival zéró esélye van, nem létezik olyan, hogy mikroszakadás.
2023. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért is irtam ki ezt a kerdest, mert az egyik ismerősöm így esett teherbe, ovszer mellett. Allitolag nem tortent baleset.. ezert eleggé raparaztam a dologra, hogy fordulhat ez elő.. szerintetek?
2023. jún. 6. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elbénázta. Lehet, hogy


- az elején nem rakta fel és az előváladék ejtette teherbe (ez azért nem valószínű)


- elszakadt


- nem rakták fel rendesen


- nem mereven húzta ki és kicsorgott belőle


- kamuzik az ismerősöd


- valami ami nem jutott eszembe

2023. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Nekem anno 19 évesen késett, elmentem nődokihoz. Mondtam, hogy terhes nem lehetek, hisz óvszerrel védekeztünk. Rögtön forgatta a szemeit, hogy naiv kis picsa vagyok, hisz ha nem fújtam fel aktus után az óvszert, honnan tudhatnám biztosra, hogy nem-e volt rajta lyuk. Szóval feltételezem, valahol történhetett már ilyen a történelemben...
2023. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 inkább az az orvos volt egy otromba f@sz ha ilyeneket mondott.
2023. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!