Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyire gáz terhességi tesztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz terhességi tesztet venni? Megalázva érzem magam.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a magam megnyugtatása miatt elmentem egy drogériába tesztet venni. A pénztáros nő, amikor meglátta, hogy mit veszek, gúnyosan vigyorgott, és hozzámvágta a visszajárót, mint valami utolsó riherongyhoz. Megalázva éreztem magam, pedig tartós kapcsolatban élek, és fogamzásgátlót szedek, felelősségteljes felnőtt vagyok. Ennyire gáz tesztelni ennyi idősen?
2010. okt. 12. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne is törődj vele, az a nő valószínűleg csak egy utolsó paraszt volt.
2010. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én elküldtem volna a pénztárost valahova messzire, az tuti... Tudod sztem kissé rosszul esett neki, h szemlátomást neked van nemi életed, míg ő a pókhálós micsodáját maximum vibrivel takarítgatja havonta 1x...

Mindig is utáltam az ilyen megkeseredett vénkisasszonyokat.

2010. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha legközelebb így járnál, egy két keresetlen szavad nyugodtan legyen csak hozzá. El tudom képzelni, hány lánnyal teszi ugyanezt...:@
2010. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bunkó nő ahhoz is hozzávágná a tesztet, aki már évek óta próbálkozik, hogy babája legyen? Egy vásárlóról honnan tudja, hogy azért veszi mert pozitívat szeretne, vagy negatívat.
2010. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:
16%

fiatalabbnak látszottál biztos mint 19.. kinézett talán 15nek (a mai 13évesek amúgy is már 25nek néznek ki)

és ezért bánt veled így..


csak hogy valaki védje is az eladót:))

ettől függetlenül paraszt.. de nekem bejön:D inkább ilyen legyen mint a hátad mögött:)

inkább veszem körbe magam ilyen tahókkal mint kétszínű patkányokkal

2010. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy zavarban voltál, és csak te képzelted hozzá, esetleg neki rossz napja volt, te meg hozzáraktad gondolatban a gúnyos vigyort is?


Amúgy meg: nem megalázó, és ne foglalkozz vele. Ennyi.


A kasszás védelmében: szerintem baromira nem érdekli, hogy mit vettél. Sajnos vanak bunkó pénztárosok (lehet ő is az volt) de hidd el, a hétszázezredik ember után baromira nem érdekel már, hogy ki mit vesz :)

2010. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én gyógyszertárban vettem és tök normálisak voltak,pedig csak 17 vagyok és én is tablettát szedek,nem vagyok felelőtlen.
2010. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny volt, hogy neki egy összerágott krumplisaláta p4ncija van. Velem is szokott ilyen lenni.

Épp kocsival jöttem haza, mikor hívott a párom. Mondta, hogy vegyek óvszert, mert szeretne engem kényesztetni.

Bementem egy sarki boltba, hogy vegyek egy dobozka óvszert. Állok a pénztárnál, leteszem a dobozt, és a nő olyan gúnyosan nézett rám. Én meg belevigyorogtam a pofájába. :D

Ilyenkor te is nyugodtan röhögj bele a képébe, hogy neked normális párkapcsolatod van, lehetne gyereked is, és nem egy pénztár mögött végezted. (Elnézést kérek az utóbbiért, nem akarok senkit se megbántani.)


21L

2010. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom idősebb nő volt. Ők mindig irigyek a fiatalokra, hagyd rájuk, ő nem fog visszafiatalodni és az értékrendje sem lesz normális.
2010. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer a gyógyszertárban jártam így, amikor mondtam, hogy tesztet kérek olyan flegmán meg lenézően nézett rám a nő... azóta nem járok oda:D Am én is gyógyszert szedek és 20, lassan 21 éves vagyok.
2010. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!