Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Ha a lánynak csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ha a lánynak csak a hüvelynyílásába tettem...?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmmel kipróbáltuk milyen érzés hogyha egy kicsit (éppen a makk felét) beteszem neki. Annyi a lényeges információ hogy előtte kielégítettük egymást szájjal, majd egy kis idő után kipróbáltuk hogy milyen hogyha éppen csak a hüvelynyílásába teszem. Nem akartunk közösülni, csak hajtott minket a kíváncsiság, tehát ennyi történt. Szerintetek lehet bármi olyasféle következménye, mint például a terhesség?

2023. jún. 22. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kis valoszinüséggel igen. Hány évesek vagytok? (Akik "kielégitik egymást", azért valamennyi ésszel is rendelkeznie kellene!)
2023. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel előtte kielégítettétek egymást, így a maradék cucc miatt van némi esélye - bár ennyitől azért elég kicsi.


Amúgy nem akarok moralizálni, de egyszerűen nem fér bele nekem az a működés, amikor megcsinálok valamit, majd utána azonnal kezdődik a pánik. Egy haverom felesége tud úgy felk.rni ezzel: mondjuk bejelenti, hogy ő megkockáztat terhesen egy korty sört, mert úgy rákívánt, majd utána egész nap azon rinyál, hogy ugye nem lesz ebből baj, és tőlünk várja, hogy megnyugtassuk. Nem tudom feldolgozni az ilyet.


Ha ennyire félsz valamitől, akkor miért nem használod kicsit a fejed? Jól van, próbáljátok ki, milyen gumi nélkül, de mi lenne, ha előre tennéd fel ezt a kérdést? Akkor lehet, leírnánk, hogy ha ki akarjátok próbálni, akkor mire figyeljetek.

2023. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!