Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen jellegű menstruációs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jellegű menstruációs problémákkal mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves múltam, kb fél éve kezdtem el szexuális életet élni.

Május 15-én jött meg a menstruációm, és után kb 2 hétig folyamatosan megvolt (közben érettségiztem is, meg voltam más környezetben). Most egy hetet késik, barátommal végig óvszerrel védekeztünk, és az aktus befejezése előtt is, illetve az aktus után is ellenőriztük és nem volt baj.

Olyan volt már, hogy több napot is késett, viszont eddig nem tapasztaltam olyat, hogy ilyen hosszú ideig meglett volna...

Az a kérdésem, hogy szerintetek ez mitől lehet? Csak az érettségik miattai folyamatos stressztől, vagy esetleg más a probléma?

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2023. jún. 23. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy nőgyógyászt keress fel, valószínűleg ott egyből tökéletes választ kapsz.
2023. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!