Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor lenne a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor lenne a nagy alkalom,2 óvszert is kipróbáltam LifeStyle, Durex, de mind 2 nagyon vastagnak bizonyult! Valaki mondjon már olyat amelyik vékony! Lehetőleg konkrét nevet!?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 18:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bocs ez lemaradt... Péniszem hossza: 14-15 cm

Szélességét nemigazán értem hogy kell megmérni de KB. 4 cm!Várom a válaszok!

2008. dec. 30. 18:52
 2/12 anonim ***** válasza:
Na megint az aktuális méret, próbáltad egyesével felhúzni, nem egyszerre?
2008. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát attól függ hogy az adott márkán belül milyen fajtát vettél...pl durexnél ismerek több fajtát (édesített, nagyon vékony, nagyon vastag) érted...
2008. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mi eddig durexet és lifestyles-t használtunk a barátommal, most már nem kell.. foggátló miatt, és nekem úgy rémlik h amit először használtunk, a spermicides (fehér dobozos) lifestyles kisebb volt mint a többi... ha meg egyik sem jó, akkor sajna nem tudom mi a teendő:D eddig csak a barátom .. méreteivel találkoztam:D


16/L

2008. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
durex ultra thin. voros doboz ;)
2008. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én a durex lila dobozosra esküszöm :D
2008. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Deh haljátok , ti most azt mondjátok amit ti használtok , nem azt ami a vékony cerkára jó... ugyhogy próbáljatok a kérdésre koncentrálni... thx...
2008. dec. 30. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:

nem az a bajod hogy túl nagy az óveszer átmérője?

mert ha igen, akkor azt hiszem a masculan az kissebb

2008. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Deh az , és énis Masculan-t keresnék csak Tescoba nemtaláltam :S:S Létezik ijen??? h Tescoba ne legyen Masculan... elég gááz , De Azért köszi! Helló!
2008. dec. 31. 00:08
 10/12 anonim ***** válasza:

LIFESTTYLES PLAY!!!!!Mi csak ezt használunk, direkt könnyű a felhelyezése és nagyon "kényelmes"!

Zöld doboza van és egy csaj van rajta, 350 és 450 között van az ára, drogériákban és nagyobb boltokban (tesco, spar) lehet kapni!Jó szórakozást!!!

2008. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!