Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Maradt még három Mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradt még három Mercilon tabim de ma mintha világos barnás lett volna a váladékom de mostmár nem, nagyon félek mert a 15. ik tabinál szeretkeztünk a párommal, lehetséges h mégse hat? Vagy ez az első levélnél normális?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az a lett volna a legbiztonságosabb, ha megvárod a következő "mikidet". Bár az orvos úgy mondja h 15-20 nap és már hat, én nem bíznék benne.

Amikor elsőnek kezdesz el szedni fogamzásgátlót a szervezeted tudatni fogja ha esetleg nem lenne megfelelő számodra pl. köztes vérzések stb. Ha tapasztalsz még barnás váladékot akkor szerintem menj el dokihoz.

2008. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Menzi első napjától szedem, mondtak h akkor rögtön hat, de én kivártam a két hetet és ezért nem godnotlam h baj lesz..

és ma jelentkezett ez a váladék de nagyon pici volt és most már nem látok semmit, remélem nem is fogok :S

2008. dec. 30. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
tajekoztatot nem artana elovenni, meg mostansag rengeteg ilyen kerdes volt: ELSO HAROM HONAPBAN NORMALIS A KOZTES VERZES. a szervezetednek hozza kell szoknia.
2008. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és akkor is védve vagy?
2008. dec. 30. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi véd! Ha a első három hónapba vagy ez a köztes barnázás csak egy átmeneti időszak. Véd. De egy rendes orvos azt mondja : meg kéne várni az első hónapot. De van aki azt mond első hét.
2008. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon orülök h megnyugtattál. kellett volna várnom a második levélig..de lényeg h jó lesz minden ezek szerint...
2008. dec. 30. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem a dokim semmit sem mondott xD gondolta majd elolvasom..:D most tartok a második levélnél, abban is a negyedik szemnél, és ma volt először h elhagytunk mindenféle plusz védekezést :)
2008. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, és a tényleges választ lehagytam bocsi:D szval sztem normális, hiszen mhol ezt mondják, de én nem mertem volna az első levélnél még.. de te tudod :) elvileg tényleg hatnia kell az első szemtől, ha mensi első napjától szeded
2008. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért mertem mert előző tabi nem vált be, ott is menzi első napján kezdtem szedni es 11 napig volt meg meg minden bajom volt vele, akkor egz hót szüneteltem ...és most ezt a gzengébbet irta ki mert az előző erős volt.... és mivel nem jelentkezett semmi tünet mint az előzőnél gondotlam nem lesz gond....és elkezdtem parázni mert 4 csepp mászínű váladékot láttam de at óta vagyis ma délutan 5 óra óta semmi....és páran irták h védve vók és kicsit megkönnzebbültem....
2008. dec. 30. 22:12
 10/10 A kérdező kommentje:
igen menzi első napjától szedem és a 15k tabinál szeretkeztünk....
2008. dec. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!