Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Viszeres láb esetén mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszeres láb esetén mennyire szabad fogamzásgátlót szedni?van veszèlye?

Figyelt kérdés
A ball lábam nagyon viszeres,azt szeretném kérdezni mennyire ajánlatos szedni fogamzásgátlót?
2023. jún. 28. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti a fogamzásgátló enélkül is sok szempontból veszélyes. Én egy éve hagytam abba és nem bántam meg.:)
2023. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem ajánlm eleve. Képzeld ezek a molék tablettáb úgy működnek, hogy elhitetik a testeddel, hogy terhes(így véd a babóca ellen). És képzeld el, hogyha évekig szeded, akkor a tested éveki ezt hiszi és anny meg annyi káros hatása van ennek. Sok betegtájékoztatóban benne van mellékhatásként a "véletlenszerű halál". A hormnok miatt ront a szexuális vágyon is. Hangulatváltozások: Néhány nő észreveheti hangulatváltozásokat, mint például szomorúság, szorongás vagy ingerlékenység.

Ez a top 10 mellékhatás:


Fejfájás: Egyes nők tapasztalhatnak fejfájást a fogamzásgátló szedése közben.


Emlőérzékenység: Az emlők érzékenysége vagy feszülése előfordulhat a fogamzásgátlók hatására.


Menstruációs változások: A fogamzásgátlók befolyásolhatják a menstruációs ciklust, például a vérzés mennyiségét és időtartamát.


Hüvelyi folyás változása: Néhány nő észlelhet hüvelyi folyás változást, mint például több vagy kevesebb folyást.


Émelygés: A fogamzásgátlók szedésekor néhány nő émelygést tapasztalhat.


Alacsony libidó: Ritkán előfordulhat, hogy a fogamzásgátlók csökkentik a szexuális vágyat.


Hízás vagy fogyás: Egyes nők észlelhetnek testsúlyváltozást a fogamzásgátlók hatására, beleértve a hízást vagy a fogyást.


Bőrproblémák: Néhány nő észlelhet bőrproblémákat, például pattanásokat vagy akne kialakulását.


Vérnyomás-emelkedés: Bizonyos fogamzásgátlók emelhetik a vérnyomást, ami néhány nőnél problémát okozhat.

2023. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van. Fokozza a mélyvénás trombózis esélyét.
2023. jún. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!