Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet -e terhes? Nagyon félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet -e terhes? Nagyon félek...

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtük a szexet, de nagyon hülye ötlet jött elő. Betettem neki óvszer nélkül kérésre, de csak pár másodpercig. Tudom, hogy lehet az előváladéktól is teherbe esni, de ugye erre nincs nagy esély? KB két másodperc volt az egész. Nagyon szarul érzem magam és ő is emiatt. Tesztelni nem szeretne, de, honnan tudnám, hogy nem -e lett terhes? Hányadik napon lesznek úgynevezett tünetei az egésznek? Vagy az abortusz, mint opció jelen van?



2023. jún. 29. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem élveztél el előtte/nem közvetlen után mentél el akkor valószínűleg még előváladék sem volt. Olvass utána, hogy mi célt szolgál.


Valószínűleg nem terhes, de ne legyél felelőtlen a későbbiekben.

2023. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg 2mp-et volt bent, akkor nagyon kicsi ra az esely, hogy terhes legyen ennyitol. De ugye nem a masodik menet elott raktad igy be, mikor mar elelveztel elotte egyszer? Az meroben rontana az eselyeken...
2023. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem szeretne tesztet csinálni? 🤔


Akkor MENEKÜLJ, mert rád akar akaszkodni. Lehet már rég tudja mi az igazság csak a te viselkedésedet teszteli

2023. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Előváladéktól teherbe esni szinte kizárt, ha nem élveztél bele, nem lesz gond.
2023. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Csatlakozom az előttem szólokhoz, ha nem elveztel el előtte, és közvetlen utána, akkor nem valószínű hogy terhes lett… de legközelebb vigyázzatok
2023. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem élveztem el, úgy kezdtük, hogy betettem neki, előtte nem is izgatott engem, csak kipróbáltuk. Nem volt semmi. Nem is éreztem nedvesnek a farkam. Előtte semmit nem csináltam. Az a gáz, hogy ismeri anyámékat és félek, hogyha terhes akkor fizethető 18 évig... :$

Köszönöm, hogy megértőek vagytok ment a zöld kéz <3

2023. jún. 29. 13:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a lottóötöst is mindig van, aki megnyeri...
2023. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

T'dod haver ez úgy működik, hogy van aki évekig megússza a megszakításos nevű hazárdjátékot, másnál meg első alkalommal beüt a ménkű. A bibi hogy előre sosem tudod melyik csoportba fogsz tartozni. Sz'val az esély bár nagyon kicsi, de nem kizárható.

Amúgy meg teszt... otthon csinálod magadnak vizeletből. Bármelyik drogériában ott állnak a polcon a tesztek, nem kell hozzá semmiféle rendelőbe bemenni.

2023. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az esély mondjuk 1% körüli, vagy még annyi sem. Szóval nagyon nagy valószínűséggel megússzátok. De persze lehet, hogy nem. Ismerek olyat, aki saját bevallása szerint ilyenből lett terhes.

Hogy megértőek vagyunk-e? Nézd, a te életed, a te döntésed. De ettől függetlenül nem tudlak sem megérteni, sem egyetérteni veled. Megéri pár másodpercért kockáztatni? Nem. Ez egyszerűen felelőtlenség. Az ilyesmit akkor lehet csinálni, ha nem lenne gáz egy baba becsúszása.

Ráadásul a jelek alapján te még csak hosszú távra sem tervezel szerencsétlen csajszival, máskülönben nem gyerektartástól félnél...

Na mindegy, nem az én dolgom.

Béke van, sok szerencsét, és puszi a makkodra! <3

2023. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

De igenis teszteljen a csaj, főleg, hogy ő kérte... legalább érezze ő maga is a dolgok súlyát..

Amúgy nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lett.

2023. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!