Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúp mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúp mennyire biztonságos a tapasztalatok lapján?

Figyelt kérdés
A párom nem szeretne gumival szeretkezni, én pedig nem szedhetek fogamzásgátlót. Mekkora az esélye hogy teherbe esek ha csak hüvelykúppal védekezünk?
2008. dec. 31. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kiszáll belőled,és a használati utasítás alapján alkalmazod,szinte semmi!
2008. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szija!háát én annyit tok erről amit a nőgyogyászom mondott.Úgyan is nekem ezt ajánlotta nekem azt mondta h nem csak védetséget ad hanem fertőtlenít is...szal nem csak védekező képessége van hanem meg öli a külön féle kisebb problémákat(bacikat)gombát pl vagy hasonlót...nekem is van de én talán azért nem szeretem mert ha felhelyezed pár percig kell várni h elolvadjon és csak utánna lehet az aktus meg aztán kicsit égető érzés az elején:Smeg az aktus után 2 órával szabad csak megfürdeni stb:Sde ez mind le van írva a dobozhoz kapott kis papíron mert én kaptam külön használati utasítást:Dremélem tudtam valamit segíteni:)de am sokan ajánlják mert állítólag 10 emberből egy lessz tőle terhes:Sezt nem tom mennyire igaz nőgyógyász mondta...
2009. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!