Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudjam milyen óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam milyen óvszert vegyek, hol írja a méretet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, 11cm a péniszem. (Igen tudom nagyon kicsi senkinek nem kellek így, bla bla bla,) nos van barátnőm.és meg van elégedve a péniszemmel. Nos le szeretne feküdni velem viszont én még nem szeretkeztem, így nem igazán értek az óvszerekhez. Hogyan tudom kiválasztani a méretet? Hol írja a méretet? Milyen fajta/márkájú óvszert ajánlotok? Ha lehet csak normális válaszokat!

2023. júl. 10. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
A tiédről le fog csúszni olyan kicsi.
2023. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Én első alkalmam előtt utánaolvasgattam valamelyest ennek szóval, remélem tudok segíteni. Márkák közül megéri durexet venni, arról lehet a legkevesebbet rosszat hallani, meg nincs is nagyon elszállva árügyileg. Csak jót hallottam még a skins-ről is, de azzal nincs személyes tapasztalatom.


Méretre nem a hossz számít, mert főleg úgy vannak kitalálva, hogy hosszúak legyenek, tehát amég nem rendelkezel extra méretekkel, nem fogod végig legörgetni. Ami viszont számít méretnél, az az átmérő vagy kerület, hol miben van megadva, ezeket az adatokat megtalálod honlapon, és általában a csomagoláson. Durexből van 52mm meg 56mm, amit boltban is megtalálsz.

Nem kell megijedni, ha egyik se egyezik meg pont a te adataiddal, igazából nagyon-nagyon messze ne vásárolj a számaidtól, a közeliekből meg ki lehet tapasztalni, hogy mi kényelmes, mi nem.

2023. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, átmérő számít. Nekem 4 centi átmérőhöz az 52-es óvszerek jók csak, abból én a durex ultra thint, a piros és a fehér masculant szoktam venni.
2023. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!