Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert ajánlotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, viszont van egy fiú, akivel összejárogatunk. Neki nem én lennék az első.

Tudom, hogy az az elfogadott, hogy a srácnál legyen gumi, de én biztosra akarok menni, ha történnének dolgok.

Melyik fajtát ajánljátok? :)


2023. júl. 22. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és még egy dolog. Nem akarok rá 4-5 ezreket költeni, ha nem muszáj, mert nem kell egész pakk, csak legyen nálam 2-3 :D
2023. júl. 22. 11:47
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Bármelyik standard óvszer megfelel a célra.

A masculan átmérője picivel kisebb, én azt szoktam.

2023. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

drogéria és leveszed bármely 3db-ost

pontosan meg fog felelni

ha nem, akkor nincs szex, és megveszi magának ami tetszik

2023. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod a meretet ??
2023. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem ártana tudni mekkora szerszámhoz kell a tok.
2023. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Exta kicsi vagy nagy farok kivételével teljesen jó a normál méretű gumi. Jó minőségűt vegyél, Durex vagy Masculan, én személy szerint a Durexet ismerem, az Extra Thin nekünk bevált.
2023. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!