Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem vagyok terhes ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

Június 18-án reggel együtt voltam a párommal. Aznap este 19 óra után vettem be az utolsó szem tablettát, majd 22 óra után kihánytam, másnap pótoltam. Szünet következett azona héten. A szünet alatt rendben mg jött a vérzés. A biztonság kedvérét azon a héten a 7 napos szünetben nem volt együttlét, csupán 2x de azok is gumival. A kihányás előtt minden tablettát rendben bevettem.

Következő héten elkezdtem szedni az új levelet. A 3.szem tabletta bevétele után este, már nem használtunk kiegészítő védekezést. A következő 3 hétben minden tablettát rendben beszedtem. Múlt héten volt a 7 napos szünetem, de nagyon-nagyon kevés megvonásos vérzésem volt. csináltam akkor tesztet, negatív lett.

Hétfőn kezdtem el szedni az új levelet este, előtte reggel csináltam tesztet, ami negatív lett. Meg még párat a héten, illetve mivel aggódtam, korábban is teszteltem már párszor a hónapban. Ma megyek dokihoz délután, hogy megnyugodhassak végre, de félek még.



2023. júl. 28. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes.

Főleg hogy negatívat is teszteltél többször is, vérzésed is volt. A gyógyszert is pótoltad. :)

2023. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen de csak másnap. És utána tartottam a szünetet mert esedékes volt.

Lehet felszívódott már a gyógyezr amúgy és feleslegesen pótoltam? 19 után vettem be és 22 körül hánytam.

A 7 napos szünetben ahogy írtam nem volt együttlét csak 2x óvszerrel, az új levél 3.szemének bevétele után viszont már nem volt kiegészítő védekezés.


Múlt 7 héten a napos szünetben pedig nagyon kevés vér volt szinte 1 napig sem tartott. Ezen héten minden reggel teszteltem negatívat. Ma megyek azért dokihoz. De félek nagyon. nem vagyok az? Ott sem derülhet ki? 1 vagy 2 hét múlva sem? Nem akarok már teszteket venni. Ma reggel nem teszteltem, tegnap reggel volt az utolsó, az is negatív volt.

2023. júl. 28. 08:57
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak másnap pótóltam az utolsó szemet, és az azt követő napon kezdtem a szünete. Így ugye 1 nappal később jött akkor meg (szerda helyett csütörtök)
2023. júl. 28. 08:58
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom 1 hónapja volt már ez az eset, de azóta aggódom.
2023. júl. 28. 08:59
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj egy hónap után már kimutatná a teszt a terhességet, az első kimaradt menszesztől kimutatja.

Nekem is volt hogy késett gyógyszer mellett, és mivel egyébként nagyon pontos, rástresszeltem.

Én továbbra se hiszem hogy terhes vagy, de az orvos ma úgyis biztosat mondd.

Majd írd meg mi volt. :)

2023. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Oké. Köszönöm a válaszaid :)


Csak a megvonásos vérzés mennyisége miatt parázom.

Csak az az egy június 18-ai utolsó tabi maradt ki. Utána a 7 napos szünetben csak 2x volt együttlét és az is óvszerrel. a következő héten mikor az új levelet kezdtem a 3. szem után volt együttlét már óvszer nélkül. Azóta minden tablettát bevetem rendben, nagyon ügyelve. Most ha héten hétfőn este kezdtem az új levelet, de előtte hétfőn reggel teszteltem, negatív volt.

Azt is kimutatná már a teszt hogy június 18an reggel volt aktus és ugye aznap este kihánytam a tablettát?


illetve hány óra a tabletta felszívódási ideje? Ha 19 óra után vettem be és 22 körül hánytam ki? Csak másnap pótoltam sajnos.

2023. júl. 28. 09:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A doki felesleges, betegesen túlaggódod.
2023. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

3-4 óra, a tiéd határeset abból a szempontból, kell-e pótolni, vagy nem.

Ennyi idős terhességet már a legkevésbé érzékeny teszt is rég kimutatna délutáni vizeletből is. Tényleg betegesen parázol, ha nem tudod elengedni, akkor használjatok tabi mellé még óvszert is rendszeresen, mert adódhat még néha ilyen, hogy kihányod, elfelejted, súlyos hasmenés stb.

2023. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A teszt ilyenkor már bőven kimutatja. Első gyerekemnél a 24. napon volt nagyon halvány csík, a másodiknál meg 2 nappal később teszteltem mint amire maximum vártam, és előbb jött ki a pizitív csík mint a kontroll. És ezek a legolcsóbb tesztek.

Vagyis megnyugodhatsz, egy teszt kis eséllyel tévedhet, de több már nem.

2023. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azóta pedig nem volt ilyen gond, minden tabit bevettem rendesen.
2023. júl. 28. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!