Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta mennyivel másabb egy normális fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Az esemény utáni tablettát epilepsziás betegek is szedhetik?

2023. aug. 7. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg a patikában. Ezek nem cukorkák amiket csak úgy szedsz… esemény utáni jóval rosszabb mint a fogamzásgátló
2023. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom szedni! 27F 🤣😁

Csak kíváncsi vagyok, mást még nem mertem kérdezni 😅

2023. aug. 7. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiben. Ránézésre ha csak egy tablettát látsz, akkor nem fogod megmondani, hogy éppen esemény utánit, vagy kalmopirint vesz be a csaj
2023. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hatásában?
2023. aug. 7. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni tabletta egy baromi erős, hormontartalmú készítmény, ami egy lehetséges teherbeesést gátol meg, tehát amikor megtörtént a baj, 72 óráig lehet bevenni. Nőgyógyász írja fel, hónapokra tönkrevágja a nők hormonháztartását.


A fogamzásgátló tabletta ezzel szemben a teherbeesést akadályozza azzal, hogy leállítja a peteérést. Nyilván ez is hormontartalmú készítmény, szintén nőgyógyász írja fel első körben, utána háziorvosnál is lehet kérni receptet.

2023. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaaa értem, akkor az esemény utáni tabit akkor érdemes használni ha tényleg muszáj már
2023. aug. 7. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen
2023. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. aug. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!