Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonos spirál mellett, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonos spirál mellett, ha mégis van peteérés, akkor utána vérzés is jelentkezik vagy ez el is maradhat?

Figyelt kérdés
Hormonos spirál mellett terhes lettem. Már legalább 3 éve nem volt vérzésem (a doki szerint ezzel nincs gond) és érdekelne, hogy csak most először lehetett peteérésem és pechünk volt vagy eddig is lehetett csak eddig piszok nagy szerencsénk volt?
2023. aug. 13. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy olyankor kéne lennie vérzésnek, igen. Alapvetően a hormonális spirál nem gátolja meg a peteérést, inkább a Fogamzást akadályozza. (Ritkább esetben a peteérést is) Ilyenkor mi történik? Nem jelent veszélyt a babára? (Abban az esetben kérdezem, ha megtartanátok)

Ez mirena volt? Annyi borzalmat olvastam már róla. Szerintem sokkal több a mellékhatás vele, mint amit úgy általában cikkekben olvasni lehet, vagy amit a nőgyógyászok kommunikálnak róla.

2023. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!