Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a legjobb nem-hormonális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb nem-hormonális alapú fogamzásgátlók hosszútávú kapcsolatban? Konkrét példákkal.

Figyelt kérdés

A hormontablettáktól szeretnénk távol maradni, illetve minden egyébtől is, ami egészségtelen/veszélyes lehet.


Valamilyen megbízható, mechanikus fogamzásgátlóra lenne szükség (de bármi más hatékony és ártalmatlan jöhet, nyilván az egyértelmű óvszeren meg trollkodásokon kívül), de már nem nagyon vagyok otthon a témában.


Az egyik korábbi barátnőm használt egy méhszájra felhelyezhető korongot spermicid géllel, de mivel azt szex után még 8 óráig fenn kell tartani, nem igazán szerette (ő találta, nem én kényszerítettem rá), és folyton panaszkodott miatta, hogy fájdalmas/kényelmetlen.



#szex #egészség #fogamzásgátló #nő #kapcsolat #mechanikus fogamzásgátlás
2023. aug. 29. 03:58
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=f64Kml3adQ4&embeds_referring..


Habár régi videó még mindig aktuális. Mindent megtalálsz benne.

2023. aug. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de cska az óvszer elég hatékony és árralmatlan. Minden más vagy orosz rulett, vagy komoly komplikációi lehetnek

Én pl nem szedhetek fogamzásgátlót és megkérdeztem a nőgyógyászt, hogy mi van ezekkel a spirál meg rézgyöngy stb cuccokkal és egyértelműen lebeszélt róluk, mert egy állandó gyulladást tartanak fenn a méhben vagy mi. Én is gyakran olvasom, hogy megszívják vele a nők. Arról nem beszélve, hogy embertelen fájdalommal jár a behelyezése

Barátkozz meg a gumival szerintem. Nem rossz egyáltalán, csak meg kell találni a megfelelő fajtát

2023. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: Ja azt megjegyezném még (bár ez köztudott, de biztos ami tuti), hogy az ilyen naptáras, hőmérős, meg Pharmatex témákat messze kerüljétek, ha nem akartok gyereket. Ezek max akkor jók, ha nem dől össze a világ, ha terhes lesz a nő. A spermicid géles termékek nem megbízhatók, ráadásul felborítják a hüvely ph-ját és fertőzésekhez vezethetnek. A Pharmatex-bébi kifejezés meg nem véletlenül alakult ki, hisz ezeknek a szereknek nagyon rosszak a mutatói
2023. aug. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a női óvszert. Mivel nem a péniszre kell húzni más érzés, de ugyanolyan biztonságos.
2023. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: kevésbé biztonságos, mert elmozdulhat és még észre sem veszitek
2023. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az óvszer meg elszakadhat és észre sem veszitek.


Akkor a legbiztonságosabb a farkas póz.

Ülsz a lyuk mellett és vonyítasz.

2023. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Durex✅️✅️👍
2023. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!