Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátlót mire számítsak ?

Figyelt kérdés

Volt valami különlegességetek ezután ? Nekem ez .

A megvonásos vérzés 7 napja után letettem. 3 nap múlva óvszerrel és megszakítással szexeltünk. Majd 11 napra fog.gatló nélküli reggeltől pocsékul voltam görcsölt a méhem és hányingerem volt még2 csepp vér ez estére elmúlt. Nagyon remélem ez lehet az új peteérés jele is 😅 4 évig használtam misseet utolsó hónapban hüvelygyűrűt. Terhesség kb kizárva védekeztünk rendesen . De mégis mi volt ez lehet peteerés ilyen érzésű. Mostmár egy hét van vérzésig aszerint mikor szedtem. Kicsit nehéz az alhasam és mintha közeledne a vérzés érzésem van mint pl gyógyszer alatt is utolsó héten.



2023. szept. 18. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell túlparázni.. Ha bármi gond lesz (pl. 3 hónapig nem jön meg...), elmész orvoshoz.

Peteérésnél érezhetsz az alhasadban valamit, ha meg kis vérzés van ciklus közben, annak lehetnek hormonális okai.

2023. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd beáll a normális szintre a petérés és a menszi.

Az volt abnormális amit a gyógyszer művel.

Pàr hónap és normális lesz.

2023. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!