Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Termékenységtudttal védekezők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Termékenységtudttal védekezők, ti mit tennétek a helyemben? 27/N

Figyelt kérdés

Sajnos fog. Gátlót nem szedhetek. :( Marad az óvszer. De ha lecsúszik, az bajos. Múltkor. 30. Napon lecsúszott. Megjött persze, mert akkor rég nem volt már ovum.



Elméletileg kedden-szerdán nagyon sűrű folyásom volt, előtte napokban nagyon erős nemi vággyal és görcsöltem 2 napot. :( Szóval elméletileg ma vagyok a 18. Napon, ezután már kisebb eséllyel lehetek terhes, csak hát semmit sem merünk meztelen csinálni így, az utolsó lépés, h ruha le és gumi. De sajnos ez így hosszú távon kicsit kevésbé kielégítő, én szeretek meztelenül kapcsolódni, az hogy fehérneműben vagyunk az előjáték alatt picit illúzióromboló is, illetve tegnap szétizgultam magam, miután 7 napig nem láttam a párom, hiába kívántam, tudtam hogy necces, hogy terhes lehetek. Szeretném elengedni magam és segíthet az Ovu teszt, hogy legyen pár-pár olyan nap a ciklus elején és a végén, amikor nem kötelező végig ruhában lenni... :( A gumin kívül semmiben sem bízom és macerásak.



3 hónapja vagyunk együtt, nyilván nem akarunk még gyereket.


Az exemmel ez nem nagyon volt kérdés, mert távkapcsolat volt, csak a ciklus legvégén vállaltam be, hogy találkozzunk. Néha ott is felelőtlenek voltunk és megszakítással védekeztünk.


Mostani párom nem tudja eléggé kontrollálni magát ehhez, ezt elfogadtam amúgy, 1 órás előjátékaink vannak, amíg nem bírja tovább, a megszakítás így nem igazán fog menni, talán később...


Hétfőn megyek nődokihoz, részben azzal h új kapcsolatom van, de akarok labort is csináltatni, mert azt sem árt legalább 2 évente, vérszegény is vagyok sajnos, illetve szorongásra gyógyszert kell szednem.


Furcsa módon menzesz utáni napokban teljesen elengedtem magam és nem stresszeltem a terhességen. Na az volt a jó szex, egyik nap 3x is. :O


De ekkora libidóval nem tudom hogy bírjuk ezt, heti 3x találkozunk, ennél több nem fér bele, de én is úgy fogantam, hogy nem ment mindig az óvszer a szüleim szerint, és volt h napi 4 alkalmuk is volt... legalább nyitottan beszéltek nekem a témáról, de ettől nem vagyok nyugodtabb...



2023. szept. 23. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Mi az a termékenységtudattal való védekezés?
2023. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Minden barátnőmmel megszakítással védekeztem. Ha egy pasi ismeri a testét, akkor kitudja venni időben. Úgyhogy a megszakítást is lehet hosszú távon jól használni...
2023. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Én elmennék helyedben komplett STD szűrésre mert előtte nyilván nem voltatok.
2023. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as neki nem volt előttem olyan partnere akivel gumi nélkül próbálta és mi sem tervezzük úgy... De nyilván azt se ártana egyszer csak annyi pénzem nem lesz ebben a hónapban, hogy azt is vállaljam magánban, a TB-t hagyjuk.
2023. szept. 23. 19:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogyan csuszhat le ha megfelelö a méret és a pasidnak annyi önkontrolja van, ha kokad akkor nem akarja folytatni, hanem kiveszi!
2023. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Rohadjak meg, de ezt most nem értem. Ez egy kotyvasz. Nem lehetsz meztelenül? Mi?


Lényeg; a megszakítasos módszer ha jól csinálják igenis működik. Egy nőnek általában a 14. napon van peteérése, de ezt lehet érezni. Nekem pl szerintem a 12-13-on. A spermium legfeljebb 5 napig képes életben maradni a nőben, magyarán a 7-9. naptól érdemes nagyon figyelni, vagy kibírni, kb a 16, 17. napig, amikor már csak minimális az esély. Persze itt is lehet még peteérés, de ez jóval ritkább. Vagyis ha csak a rizikós 10 napot bírjátok ki alternatívákkal (orál, kéz, akinek bejön anál), a többi nap megszakítás, akkor nagyon nagyon minimális az esély, szerintem kb annyi mintha gyógyszert szednél. Sőt nekem a megszakítasos termékeny napokon is működik, de ezzel egy 3 hónapos kapcsolatban azért valóban nem szórakoznék.

Meg mi az hogy "csak" 1 órát bírja? Ezt nem értem. Párom ha csak 5 percig bírja, akkor is kitudja venni időben. Ez nem idő, hanem odafigyelés, és kontroll kérdése. Lehet másfél óra, és lehet 2 perc is.

2023. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Termékenységtudattal, megszakításossal, naptár-módszerrel "védekezőként" mit csinálnék? Hát nézegetném a gyerekruhákat, mert bármikor befigyelhet a baba.

A gumi NEM csúszik le és nem is csattan szét ha JÓL használják, ideje lenne a párodnak is megtanulnia a legfontosabb szabályokat.

Lecsúszás ellen: megfelelő méret ÉS teljesen, tövig letekerni ÉS amikor elment akkor úgy húzza ki, hogy a végét két ujjal megfogja.

2023. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 7-es írt + miért nem lehet az előjáték közben meztelennek lenni? "az hogy fehérneműben vagyunk az előjáték alatt picit illúzióromboló is," Miért vagytok fehérneműben az előjáték alatt? Attól nem leszel terhes, hogy a hasadhoz, combodhoz dörzsöli a péniszét vagy kézzel/szájjal izgatjátok egymást. Nem értem.
2023. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. A megszakítás meg a "termékenységtudat" elég rizikós. Nyilván csökkentik a terhesség esélyét, de azért bőven fogannak így is gyerekek.

Csoda nincs. Óvszer, tabletta, spirál van. Igen, szar. Én is ebben vagyok. Az óvszert unjuk, a tabi nekem totál levitte a libidómat mikor szedtem. A spiráltól idegenkedem, de azt hiszem muszáj leszek megpróbálni. Nekem már van egy gyerekem és többet nem akarok, de az abortuszba meg lelkileg rokkannék bele. Úgyhogy nem fér bele a megszakítás meg a termékenységtudat.

2023. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8-as a párommal mindig így alakul, hogy csak a végén vetkőzünk. Akkor csúszott le, amikor korán húzott gumit és még ment az előjáték, addig ügyeskedtem rajta a combommal, hogy lehúztam róla. :O


Spirál és semmi intrauterin nem játszik amíg nem szültem vagy akarok végleges megoldást. Az a helyzet, hogy ha becsúszna én megtartanám, de mivel levelezőn vagyok, nem lenne most ideális annyira. A munkahelyem is új, pont egy kismama helyett vettek fel... :( Neki stabil helyzete van minden szempontból, saját lakás is. Csak szánalmas, ha becsúszik. A vetéléstől én is félek, emiatt akarok hormonvizsgálatot, hogy vajon mennyi esélyem lenne később egy normális terhességre.


Sajnos fogynom kéne 10 kilót, ezen kéne dolgoznom most munka mellett, nem a gyereken. :D

2023. szept. 23. 23:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!