Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van más is, akinek izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek izgató hogy "játszik a tűzzel", miközben nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Korábban minden kapcsolatomban gumival védekeztem, de összejöttem egy sráccal, aki nem szereti így megszakítással kezdtük el csinálni. Eközben rájöttem hogy felizgat ez az egész, hogy minél később kapja ki, esetleg véletlen belém élvez, sőt már olyan is volt hogy szándékosan nem szálltam le mikor szólt, mert izgat a kockázata hogy terhes lehetek, miközben amúgy eszem ágában sincs gyereket szülni. Viszont így előbb utóbb tuti terhes leszek. Aki esetleg még így van vele az hogy oldja meg ezt a dolgot?

2023. szept. 24. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem,nekem nem az tetszik hogy a tűzzel játszom hanem maga az érzés, és az hogy egy igazi nőben vagyok, nem egy száraz lyukú hormonzabálóban
2023. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Fogamzásgátló tabletta.

Attól még gondolhatsz arra, hogy most fog felcsinálni.

2023. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Buta és beteg vagy.
2023. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Nemsokára 11 éves.
2023. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja pont annyira izgalmas mint dohányozni egy benzinraktár közepén. Tök izgi végigmenni rajta, de ha beüt a ménkű akkor baromi nagy szívás.
2023. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk ilyet csinálni mert izgat,a napokat szoktuk számolni.
2023. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Szlovákiában eltudod köttetni magad, ha tényleg nem akarsz gyereket. Inkább vállald be, hosszútávon olcsóbb mint a fogamzásgátlók. Csak ne szórakozzatok már ezzel basszus. Nem játék az abortusz és az eseményutáni tabi.
2023. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha elkötteti magát akkor elvész az a felfokozott izgalom..
2023. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak olyan van.
2023. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Ez izgat a legjobban.
2023. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!