Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan beszéltétek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéltétek meg a terhességi aggodalmat az első partnerrel?

Figyelt kérdés

2 hónapja élek nemi életet, de néha nem tudom eldönteni, mennyire figyelünk egymásra. Mármint ilyesmikre gondolok, hogy spermás kézzel nem nyúlunk be, nyilván az én kezem is olyan lesz, ha úgy nyúlok hozzá, illetve bugyin keresztül is szoktunk egymáshoz dörgölőzni, ami szintén nem túl biztonságos, hiszen neki elég sok előváladéka van, simán átjuthatna valamennyi, vagy túlgondolom?


Statisztikailag kevés esélye van, hogy pusztán a hüvelybemeneti részről felvándoroljanak a gazfickók, tudom, ahhoz az szerencsésebb, ha a méhszájon át kb. felspriccelődnek a méhbe is, de kb. Bárhogy teherbe lehet esni, lol.


A hormonális fogamzásgátlás nálam nem nagyon játszik, vannak egyéb gondjaim, ami mellé nem hiányzik még ez is, nem tudja a doki se mennyire lenne biztonsagos ezesetben, és alapból se javasolja senkinek, aki még akar gyereket valamikor, ő ilyen kis lelkiismeretes vagy mi. :/


Marad a gumi, mert másban nem bízom, intrauterin dolgokhoz meg max. Akkor ha már nem akarok gyereket.


Saját magam megnyugtatása érdekében tartok terhességi tesztet, de hosszúak a ciklusaim, úgyhogy igyekszem nem görcsölni ezen. Barátnőimmel beszéltem, sajnos szerintük sem elkerülhető az aggódás, hiszen nincs 100% csak ha nincs szex.



2023. okt. 16. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gumit ha jól használjátok, 99,9 %-os védelmet ad, és van több fajta ha valamelyik nem jó érzés.

A hormontól megértem hogy félsz, én se használtam soha.

Igen, frissen spermas kézzel nem nyulkálunk! Az meg hogy ruhán atjutó, ráadásul elővaladéktól terhes lehetsz.... Tudom terjed facen egy ilyen marhaság, de közel 40 évesen erre csak a fejemet fogom... Ne parázd túl, ellenőrizzétek a gumit, szerintem az a legmegbizhatóbb. Ha szakad, általában már felhuzaskor szakad, észre lehet venni.

Tényleg nem kell ezen aggódni, figyeljetek oda, és élvezzétek!

Ja és nálad is mindig legyen gumi, sok pasi szeret "elfelejteni" hozni.

2023. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én mondjuk minden gumit "lehúzok" a páromról.. Ha arra hagyatkoznék, már focicsapatnyi gyerekem lenne. A méret jó, nem vagyunk kezdők, de annyira rászorítok, hogy lejön. Marad a bogyó, de én tervezetten az első hónapban terhes lettem,amikor elhagytam. Te viszont nem ezért nem kapsz, hanem mert túl fiatal lehetsz, abból kiindulva, hogy mióta élsz nemi életet.
2023. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyes, köszi, ez nagyon biztató komment részedről! ;)


Kettes, annyira nem vagyok fiatal, már egyetemista vagyok, így alakult az élet, a gimiben a fiúimmal még azelőtt szakítottunk, hogy eljutottunk volna a szexig. Nem én nem akartam elköteleződni, ők nem akartak velem. Persze ezt azóta kibogoztam a pszichológusommal.


Depresszióra szedek gyógyszert és IBS gyanúm van, emiatt sokszor hasmenésem van, ami miatt igencsak necces lenne a tabletta esetemben.


Plusz végre most értem meg arra a szintre, hogy a fèrfiak nem lelkiznek úgy, mint a nők, nekik erre nincs ilyen stílusban igényük. Vannak drámai barátnőim, akik a kapcsolataikban is imádták a drámázást mindig, anyukámnak is volt ilyen, aki végül gyerek nélkül egyedül maradt az 50-es éveire...


Most jó csak úgy Vele lenni, elfogadni, ahogy szeret, akárhová megyünk, fogja a kezem, simiz, belenézünk egymás szemébe és mesél nekem a jövőbeli terveiről is, ahogy én is Neki. ^^


Teljesen más így megélni egy kapcsolatot és a szexet. Ehhez képest ismerek olyan lányt, aki 12 évesen elvesztette.


22 évesen nem maradtam le semmiről, úgy érzem. Még 2 évig leszek egyetemista (dolgozom mellette), neki már stabil állása van, azèrt ez nagyon nem olyan, mint amikor 16 évesen azért mondott le egy srác egy talit, mert a szülei beszerveztek valami mást aznapra és nyilván ő nem mondta meg otthon, hogy velem találkozgatna, nekem meg mindenről be kellett otthon számolnom.:D


Ma már semmiről se tartozunk elszámolással, nem is kell elkapodni semmit. :)


Nyilván, nem tartunk ott, hogy legyen gyerekünk, ha minden jól alakul köztünk, majd egyszer.


Igyekszem nem félni folyamatosan, tudom, hogy vigyáz rám, inkább csak a barátnőimmel lelkizek erről, haha.:)

2023. okt. 16. 23:11
 4/4 anonim válasza:
100%
Injekció? Három havonta kell és egyik "bajod" sem akadály. Meg van olyan, ami hasonlít a spirálra, de nem az, és nem szült nőnek is lehet. Az aggódás hazavág mindent, azt jobb kerülni. 😊
2023. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!