Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki vállal gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki vállal gumi nélkül rosszlányokon?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy korábban írtam, plusz 10-15-20k (kinél mennyi) és szinte mind vállal.
2023. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem így megy ahogy 1 és írja alföldön van egy ilyen
2023. okt. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

#2 Én is alföldi vagyok és így szoktam szűrni, aki vállalja ahhoz nem megyek. És mikor belebegtetem a plusz pénzt, 90% igent mond.

Én tapasztalatból beszélek, nem hasraütve..

2023. okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Aki gumi nélkül vállal onnan gyorsan tipliznék.
2023. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen van, de aki neked engedi gumi nélkül az lehet naponta 3 másik pasinak is. Az STD-k melegágya, a nem számít csak a pénz típusú k.rvák tipikus példánya. Szóval százszor is meggondolnám, hogy menjek-e ilyenhez.
2023. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legendák szólnak arról, hogy van aki vállalja, de konkrétum sosincs. Privátban rákérdeztem többször is ilyen "rendkívül jól tájékozott" emberekre, de nagy részük csak hallott olyanró, aki látot már olyat, aki mesélte, hogy az egyik csajt a rl-ról gumi nélkül dugta, de semmi többet nem tud, hogy ki volt a lány. Más részük meg kamuzik és ezt azzal a fedősztorival leplezi, hogy nem akarja kiadni a lányt, nehogy baja essen. Bla bla bla. Eddig még senki nem tudott - mégegyszer mondom PRIVÁTBAN (tehát nem ide kiírva) - konkrétan olyan lányt mondani (név és telefonszám) aki TÉNYLEG vállalja gumi nélkül.
nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen van. Írj privátba. Ide nem írhatom ki.
nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!