Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezhet az, hogy szorít az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet az, hogy szorít az óvszer miközben normál méretem van?

Figyelt kérdés

Az első barátnőmmel nem használtunk kotont, bírtam is 30-50 percet. Érzékeny volt a makkom, nem szerettem pl. ha megszívta, mert fájt. A kapcsolat végén már óvszerrel csináltuk, de nem éreztem semmi furát, csak azt hogy az rajtam van.


A mostani barátnőmmel viszont problémám van. Amint felhúzom a kotont, elkezdek lelankadni. Sokszor olyan érzésem van, hogy az aljánál szorítja a farkam. Sőt mi több, ha sikerül a szex (ami egyre kevésbé gyakori) akkor rendesen látszódik is a "mélyedés" amit generált. Ráadásul, most már azt vettem észre, hogy kevésbé érzékeny a makkom. Már szeretem hogy ha megszívja a partnerem. A szex is rövidebb ideig megy, max 20 perc. A végén mindig olyan érzésem van, mintha túl lett volna izgatva. Szinte alig érzek valamit abból, hogy benne vagyok, és ha szopni is kezd, lassan lelankadok.


Azt feltételezem, hogy a kotonnal való szex érzéketleníti a makkom, és mivel szorít is, ez még markánsabban megjelenik... de ennek mennyi a valóságalapja? Beképzelném csak a választ?


Beszéltem vele egyéb fogamzásgátlási módszerről is, de mindent elvet, ami hormonos, vagy a hüvelyébe kellene feldugnia (valakinek, vagy akár neki)

Ezek alapján pedig nincs tudomásom alternatív fogamzásgátlási módszerről.



2023. okt. 19. 16:10
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen létezhet velem is volt ilyen már
2023. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle méret van. Ki kell próbálni, hogy neked melyik a jó. Nekem pl. az 53mm-es a tökéletes. Az 52mm-es már szorít. Illetve Durexet egyáltalán nem tudok hordani, mert az 56mm-es.
2023. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet érzékeny pénisszel ennyi ideg bírni?
2023. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Túl nagy a durex? Amúgy úgy rémlik nekik is van 52 és 53 millis. Végül is ez a standard pont ez ne lenne.
2023. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet mégse átlagos vagy... Vegyél XL-t.

Szopastól hogy tud lelankadni? Akkor vagy a csaj csinál valamit rosszul, vagy nem is szereted igazán azt. Vagy azt is gumival?

2023. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz meghatározni, hogy mi a normál méret. Lehet valakinek úgy hosszú, hogy viszonylag vékony. Vagy lehet az is, mint pl. nálam, hogy nem túl hosszú, mégis az 53-as gumi élvezhetetlen, annyira elszorít (még a 60-as is szorít valamennyire, ha már belejöttem, a 64-es viszont már kicsit túl laza).
2023. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mert a guminak semmi köze a hosszhoz. A vastagság számít csak. Neked akkor átlag feletti vastagságod van. Bár ehhez elég vastag kell, hogy a 60-as szorítson. Ritka az ilyen vastag, ami nem hosszú
2023. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#3 úgy, hogy folyamatosan jön az inger, ami felállva tartja.

Mivel most már nem érzékeny annyira, így egy idő után olyan mintha elkezdene tompulni az izgatás, mígnem annyira nem érzem, hogy lelankadok.


#2 lehet ez lesz a megoldás, nem tudom, hogy nem gondoltam erre. Köszi.


#5 szeretem, gumi nélkül szop. A szex utána szopásra gondoltam. Addigra annyira tompa az érzés a farkamban, hogy nem tud elég ingert produkálni még a szájával se, és lelankadok.

Egyébként átlagos vagyok. Tényleg.

2023. okt. 19. 22:37
 9/10 A kérdező kommentje:

#3 kieg: előző barátnőnél koton nélkül szexeltünk.

Most, új barátnőmmel kotonnal kezdtük, és ment is. Viszont minnél többet szexeltünk, annál inkább érzéketlenebb vagyok odalenn is.

Emiatt pedig egyre kevesebbet is bírom.

2023. okt. 19. 22:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés lehet, de véletlenül nem késleltetős gumit vagy síkosítót használtok? Lehet amiatt nem érzel annyit a végére.
2023. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!