Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg annyira jó a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira jó a fogamzásgátló használata mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés

#szeretnemkiprobalni
2023. okt. 22. 18:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nemrég döntöttem el hogy szeretnék fogamzásgátlót szedni és jó lenne ha leírnátok a tapasztalataitokat..volt már itt köztetek olyan aki szedte mégis teherbe esett?

Illetve még az lenne a kérdésem tudom hülyeség de nem egészben veszem be a gyógyszert hanem szétrágom előtte az baj? Veszíthet így a hatásából?

Nem tudom miért de nem tudok bevenni egyetlen gyógyszert sem egészben..így muszáj lenne ezt is szétrágnom..

2023. okt. 22. 18:18
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen, jó, de vannak hátrányai is. Mindent összevetve sem cserélném le másra. Ne rágd szét, nagyon pici, kereke, víz nélkül is simán lenyelhető, de ha nem megy egy korty vízzel észre sem veszed. Arra figyelj, hogy mindennap pontosan ugyanabban az időben vedd be.
2023. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Illetve antibiotikummal vigyázni kell, együtt lehetnek balesetek.
2023. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Mindennek vannak előnyei és hátrányai, ez egy felelősség. Pár gondolatban összefoglaom a dolgot:

-normális kivizsgálás után írja fel egy épkézláb nődoki

-legyél tisztában a szedés szabályaival. Sokan úgy esnek teherbe fogamzásgátló mellett, hogy valahol hibáznak.

-persze nemi betegségeket így is elkaphatsz, szóval okosan kell válogatni a partnereket.

-ne rágd szét. Ez egy nagyon mini tabi, le fogod tudni nyelni.

Én sok éve szedem, nem cserélném le. Nekem elviselhetetlen menstruációs görcseim voltak, amin csak ez segített. A szexben hatalmas szabadságot adott. Mióta szedem két párkapcsolatom volt, a mai napig kb minden alkalommal bennem megy el a párom. Én is élvezem, és persze ő is. Sokan a mai napig azt hiszik, hogy ez valami méreg, mert egyszerűen nulla tudásuk van a témában. Azonban a mai modern fogamzásgátlók általában ártatlanok. Kockázatok mindig vannak, de ezeket mérlegelni kell.

2023. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat..Sokat segítettetek!! ❤️
2023. okt. 22. 18:41
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pl nem vált be, nulla lett tőle a libidóm és folyton hüvelygombás voltam. Mióta nem szedem nincsenek ezek a bajok. Ugyanakkor tényleg nagyon nagy szabadságot ad. Lehet majd még próbálkozok vele, mert gumizni sem akarok életem végéig. De sajnos mindennek ára van.
2023. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Évek óta szedem, soha nem volt semmi bajom mellette, terhes sem lettem soha a használata mellett, pedig minden alkalommal a párom bennem ment el. Amikor gyereket akartunk, abbahagytam, utána visszatértem rá.

Egyébként én is így vagyok a gyógyszerekkel, hogy semmilyen tablettát nem vagyok képes bevenni, ez ilyen agyi blokk nálam,én is mindent összerágok,de ez még nekem is megy. Tényleg annyira pici hogy nincs gond vele.

2023. okt. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Annyi verzió van már, hogy biztos találsz egy olyat ami neked bevállik.

Egy igazán jó nődokit kell keresni, aki nem csak dobálja fel a receptet a felhőbe hanem tényleg kivizsgál rendesen előtte.

Én pl. évek óta hüvelygyűrűt használok. (Feledékeny vagyok illetve munka miatt eléggé össze-vissza életet élek szóval nekem a tabletta nem lenne jó opció)

Teljesen bevállt, 0 mellékhatás.

2023. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó megkérdezhetem milyen a hüvelygyűrű? Még nem hallotta róla
2023. okt. 24. 19:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébkén férfi az orvosom eddig nem volt gond vele rendes volt meg mindig odafigyelt mindenre a terhességem alatt bár most mikor voltam a varratot kiszedetni császározás miatt azt mondta nem muszáj visszamennem a 6 hetes kontrollra ha nincs semmi bajom elég január február környékén..pedig tudtommal ez a vizsgálat kötelező lenne..úgyhogy mostmár kezdek elbizonytalanodni lehet mégsem annyira megbízható mint ahogy eddig gondoltam..
2023. okt. 24. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!