Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta véd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta véd akkor is, ha menstruáció elhalasztása céljából egymás után két levelet végig szedek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy kinek milyen tapsztalata van a menstruációja gyógyszerrel való eltolásával/kihagyásával? A második levél alatt is véd 100%ra a tabletta vagy szükséges kiegészíteni a védekezést? Mennyire sok a betegtájékoztatón említett pecsételo vérzés? Mikor jelentkezhet? (dienille gyógyszert szedek)

2023. okt. 23. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen véd, mivel tovább szeded. Előfordulhat pecsételő vérzés, mivel eltolod ezzel a megvonásos vérzést, de nem feltétlen. Én is el szoktam tolni amikor pl nyaralás alatt jönne meg. Nálam eddig egyszer fordult elő ilyen pecsételés, de az kb annyi volt, hogy amikor elmentem wcre, a papíron látszott egy kicsi, és ennyi.
2023. okt. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!