Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Slinda fogamzásgátló. Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slinda fogamzásgátló. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem rég írták fel nekem a Slinda fogamzásgátlót, kinek mi a tapasztalata róla? És ennek a fogamzásgátlónak mi az ára?

Jelenleg még nem tudtam kiváltani:)


2023. okt. 24. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

A neten egy helyen találtam, ott 12 ezer forint volt kiírva 3 havi adagra.

Amúgy azt nem tudja senki megmondani neked mennyire jó. Ha rendesen szeded, biztos teszi majd a dolgát, azaz nem leszel terhes mellette..

A mellékhatás mindenkinél más lehet, illetve az is kinek melyik gyógyszer válik be. :)

2023. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én második hónapja szedem. Elég drága (jóval 10 ezer felett, nem emlékszem a pontos összegre), de ahogy nézem, a többi csak progreszterontartmú tabletta is ennyi mostanában. Nálam eddig a legkellemetlenebb mellékhatása az, hogy kiszámíthatatlanul vérezgetek mellette, de ez állítólag pár hónap alatt elmúlik. Viszont kevesebbszer van migrénem, szép a bőrön (bár amúgy sem vagyok különösebben pattanásos), talán kicsit kiegyensúlyozottabb a hangulatom is. Rendeltetésszerűen (gumi nélkül) őszintén szólva még nem mertem használni, egyelőre érlelem a gondolatot.:D
2023. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!