Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló, ami nem hajlamosít a strokera?

Figyelt kérdés

A családomban rengeteg a sztokos ezert eddig sosem szedtem fogamzasgatlot mert hallottam hogy megnoveli a sztroke eselyet. Viszont femallergias is vagyok ezert a spiral sem johet szoba.


Nem szeretnek tobb babat de a szexet is szeretnem elvezni ezert gumit nem szeretnek hasznalni. Van olyan tabletta ami kb semmi rizikoval jar?



2023. okt. 25. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincsen, mivel minden fogamzásgátló tabletta/injekció hormon alapú.

Amit te keresel, olyan nem létezik.

2023. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ha tényleg így lenne szornának a tablettába némi vérhigítót, és probléma megoldva.
2023. okt. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg a stroke a családodba akkor a nőgyógyász úgyis elküld trombózís hajlam vizsgálatra mielőtt bármit kiírna neked.
2023. okt. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig ez esetben marad a gumi. De eddig mivel védekeztél? Próbáljatok ki több fajtát, meg lehet szokni.


#3 Nem tudom hogy működik a felíras, én se szedtem doha, ennek ellenére már kétszer is írtak fel kérés, és vizsgálat nélkül. (Nem váltottam ki) Egykori egészségügyi dolgozóként, meg amúgy is, tapasztalat hogy az orvosok azt írják fel, amiért a legtöbb jutalékot kapják a gyártótól, vagy a forgalmazótól. Tisztelet a kivételnek.

Szóval kérdező tényleg jobban jár ha megkeresi a számára legjobb gumit.


Vagy ha már van 3 gyereked, esetleg elmúltal 40 el is lehet köttetni. Bár annak is van kockázata. Én is gondolkozom rajta

2023. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
A legjobb fogamzásgátló, ha magadon hagyod a bugyid és nem nyitod szét a lábad. Akkor garantált, hogy nem leszel terhes.
2023. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan termék tudtommal nincs, aminél egyáltalán nem nő a vérrögképződés esélye. De a csak progeszteront tartalmazó tablettáknál (Slinda, Cerazette stb.) ennek sokkal kisebb az esélye, viszont rendszertelenné tehetik a vérzéseidet. Kérdezz utána nőgyógyásznál.


(A gumival jobb megbarátkozni, egyrészt csak ez véd tűrhetően a betegségektől, másrészt tabletta mellett is sok olyan helyzet van - kihagyott szem, hányás/hasmenés, bizonyos gyógyszerek szedése stb. -, amikor szükség van rá.)

2023. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A gumi szerintem akkor jo ha valaki valtogatja a partneret. De amikor a gyerekeid apjaval akarsz kufircolni akkor az hogy folyton gumiban csinaljatok abszolut szex gyilkos szerintem…ezert gondoltam alternativara mert kezdi megsinyleni a szexualis eletunk
2023. okt. 26. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pl a gyerek apjával is gumiban szexelünk, ez van. Néha a megszakításost választjuk, még soha sem lett belőle baj. Mármint ha lenne is, akkor sem lenne igazi baj.
2023. okt. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne világkatasztrófa mégegy gyerek, akkor próbáljátok a megszakításost, a többségnek működik.

Eddig mivel védekeztek?

2023. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megszakitassal nem lenne bajom de a parom gyuloli…… azt mondta ez ugy neki nem elvezet.
2023. okt. 27. 16:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!