Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szülő nélkül ha elmegyek nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülő nélkül ha elmegyek nő gyógyászhoz a nagykorú barátommal, hogy szeretnek felíratni fogamzásgátlót akkor így írnak ki?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha Te nagykorú vagy, akkor igen, ha nem, akkor nem.
2023. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is ha egyedül mész
2023. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyermeknőgyógyászaton kellene, igen.
2023. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Parancsolj rá a nagyokos barátodra hogy nincs szex házasaág előtt, nem csak mert lelki bün hanem mert igenytelen felelotlen es ezt neki kene tudnia, a franc egye meg ezt a redves szabados gondolkodast, meg te kepes lennel a nemi mukodesedet a rohadt mérgwkkel megzavarni? Legyen mar eszed! Szuleid helyebe kozbelépnék! Összekapnám az inget azon a gyereken, meg nevelni kéne téged kicsit, ha szexre hajtasz, , 18 alatt főleg.
2023. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
4-es ne itt eld ki a szektás bolondériádat. Mivel már él nemi életet ezzel nem tántorítod el!
2023. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen teljesen egyedül mentem el nőgyógyászatra, és felírták. Nem kell ehhez szülő. A barátodat semmi értelme vinni, nem neki írják fel, és gyanítom nem a gyámod. Persze ha lelkileg jól esik a jelenléte, akkor kísérjen el nyugodtan, de a recepthez ő nem kell. És ne halgass olyanokra, mint a 4es. A jól megválasztott fogamzásgátló biztosnágos a legtöbb nő számára. És kifejezetten jó, hogy gondolsz a védekezésre, párkapcsolatban ez egy jó megoldás. Ezerszer inkább ezek a kérdések, mint az ezredik “teherbe eshettem-e ha…” típusú.
2023. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátodat inkább ne vidd magaddal szerintem, semmi keresnivalója nincs ott. :D
2023. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Úgysem mehet be! Kinthagyod a sok kiéhezett nővel? Mire kimész már el is csábították, már amennyi eszed neked van...
2023. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

4.es Szerintem ezt majd inkább én eldöntöm! :D

17 éves vagyok februárban töltöm a 18.at!

6.os Szupi! nagyon sokat segítettél köszönöm! :)

2023. okt. 31. 03:59
 10/10 lig válasza:
84%
4-es! Mekkora visszamaradott, egy bigott gondolkodásod van! tiszta középkor!?!?!? Szar életed lehet, mindegy, majd a túlvilágon üdvözülést nyersz. :) :) :)
2023. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!