Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Győrben hol/hogy tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben hol/hogy tudnék sürgősségi fogamzásgátlót felíratni vasárnap?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A sürgősségi betegellátónál (néha csak orvosi ügyeletnek hívják), esetleg ha van, akkor nőgyógyászati ügyeleten
2023. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, meg jó drága, de ha minden kötél szabad, esetleg itt: esemenyutan.hu.
2023. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. okt. 29. 15:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Néztem azt az oldalt, csak nem mertem, nem tudom mennyire biztonságos
2023. okt. 29. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Mi az hogy mennyire biztonságos?! Biztos kisebb a kockázata mint annak, hogy egy bivalynagy kölyök tágítja ki a vaginádat
2023. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: 5-öst tán hagyd figyelmen kívül... Elvileg létező cég üzemelteti az oldalt (meg tudod nézni az online céginfóban), és ha mégis használod, szerintem mindenképp valamilyen fizetést közvetítő szolgáltatón keresztül (Barion, Paypal stb.), ne add meg közvetlenül a bankkártya-adataidat.
2023. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!