Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ilyen sorrendben szedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen sorrendben szedtem a fogamzásgátlót akkor lehet baj?

Figyelt kérdés

Ditinell fogamzásgátlót szedek 1 hónapja. Régebben már szedtem ilyet és úgy emlékeztem mindegy milyen sorrendben szedem. De ma elolvastam a betegtájékoztatót, és azt írja a nyilaknak megfelelően szedjem. Na most én eddig úgy szedtem, ahogy a képen van a napok alatt, de az a nyilakkal nem egyezik meg. Nagyon aggódom. Lehetek terhes?


A megvonásos vérzés megjött időben


2023. okt. 30. 10:28
 1/4 A kérdező kommentje:
2023. okt. 30. 10:29
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen miután felragasztottam a matricát, elkezdtem a hétfői szemmel és haladtam vasárnap felé. És az összes sort ebben a sorrendben szedtem. De ezek szerint csak az első sort kellett volna így szednem, a többit visszafelé?
2023. okt. 30. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Már épp bosszankodtam magamban, hogy megint egy funkcionális analfabéta, de aztán megnéztem a képet, és megkövetlek... :D Igen, cikkcakkban kellene haladni, de rúgnám ki azt a designert is, aki ezt így megalkotta, meg azt is aki elfogadta, vazze, ennek qurva egyértelműnek kellene lennie, én is vagy 3x megnéztem, hogy mi van... Nem ismerem a hatóanyagát, működési elvét, azt látom, hogy az utolsó 4 tabi más színű, gondolom más hatóanyagű is, szóval passz, nincs most ennek időm utánaolvasni. Egy tesztet mindenképp csinálnék + a nőgyógyászoddal, de legalábbis egy gyógyszerésszel beszélj, hogy kell a kövi hónapban kiegészítő védekezés.
2023. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, bocs, még egyszer megnéztem... jól szedted. Végigmész a soron balról jobbra, és az utolsó tablettáról (V) ugrasz a következő sor első tablettájára (H) és újra végig mész a soron balról jobbra, és így tovább. Tehát jól szedted. De szerintem akkor sem így kéne kinézzen egy fogamzásgáltó "design", láttam már párat életemben, igyekeznek mindet egyértelműen jelölni, ez itt szerintem nem sikerült.
2023. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!