Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen ételek vannak hatással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ételek vannak hatással a fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Most kezdem szedni, a betegtajekoztato a grépfútot írja, azon kívül orbancfűről és fogyasztó, vizhajto, anyagcsere gyorsító teakrol olvastam, nem tudom ezek közül melyik biztosan igaz az orbáncfűn kívül. Kérlek írjatok ételeket, italokat, mit érdemes elkerulni?

nov. 9. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kerültem semmit és 10 év alatt nem lettem terhes.
nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ételek nem befolyásolják, régóta szedem én is, nem vettem észre ilyet. Ahhoz, hogy valami befolyásolja, szerintem olyan mennyisêget kellene belőle fogyasztani, ami irreális.

Ami befolyásolja jobban az az, ha valamilyen antibiotikumot szedsz, illetve ha ugye nem rendszeresen szeded, vagy ugye a hányás/hasmenés.

nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami megf@sat, az hatással van rá. :) ne egyél töltött káposztát halkonzervvel és szőlővel. :)
nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!