Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Cypromix nevű fogamzásgátlón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Cypromix nevű fogamzásgátlónak milyen magas hormontartalma?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Úgy gondolom, hogy a többi fogamzás gátlóhoz képest alacsony.Én 5 évig a diane35 nevű fogamzás gátlót szedtem, 3 hónapja szedek cypromixet. Azért kaptam ezt a gyógyszert,mert a kettőnek ugyanaz az összetétele, hatóanyaga, csak a cypro olcsóbb. A gyógyszer nem elsősorban fogamzás gátló tabletta, csak a mellékhatása az. Állandó mellékhatása. Maga a gyógyszer pattanásos bőrre stb stb való és emellett fogamzás gátló. Én nem híztam tőle, nem vagyok hisztis..stb. Nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem nincs miért aggódnod! Még azt is leteszteltük, hogy mennyire véd...


Adry

2009. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Névrokon vagy:)a lényeg az h én a 4.hónapnál tartok,és barnázok,görcsölök és a mellem is nagyon fáj,amik nem voltak az első 3 hónapban..rendesen szedtem a gyógyszert meg minden egyéb,de tudtommal nem is egy gyenge gyógyszer,és azon gondolkodok,hogy akkor most magas vagy alacsony a hormontartalom?
2009. jan. 2. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a nőgyógyászoddal vagy anyukáddal mindenképp! Nálam ilyesmi nem volt, de nem vagyunk egyformák. Tudomásom szerint nem magas a hormon tartalma.
2009. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy neked miért ezt írta fel a doki?? Nekem az arcom miatt elsősorban és mert amúgy is szerettem volna fogamzás gátlót.


Adry

2009. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem is pont ugyanezért:)
2009. jan. 3. 08:07
 6/8 anonim válasza:
100%

szia!

én is cypromixet szedek -és előszőr nagyon kételkedtem a fogamzásgátló hatásában(az alacsony hormontartalom miatt),de végül megnyugtatott a nőgyógyászom,h ebben nyugodtan bízhatok!bízok is,és nincs semmi problémám.mindig napra pontosan megjön,nem kell aggódni:)

2009. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is cypromixet szedek... de mostanában állandóan parázok. nem tudom miért...4 hónapja szedem és csak arra tudok gondolni,h. mivan ha még előtte teherbe estem...borzasztó:D és nem tudok mitkezdeni magammal... ha fogigátlót szedek és terhes lennék szerintetek mik a jelei?... ugyanúgy kimarad/ mi?
2010. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért 4 hónap után már észrevennéd magadon, ha terhes lennél
2010. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!