Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Jangee fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Jangee fogamzásgátlót szedem 7. hónapja és az utolsó bogyó után a 4. napon szokott megjönni, de még mindig nem jött meg(4. nap van még mindig). Aggódjak miatta?

Figyelt kérdés

nov. 18. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. A tabi leszabályozza, de attól az ember még nem válik robottá hogy percre pontos legyen a ciklus.
nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy holnapi nap folyamán fog megjönni?
nov. 18. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de az is lehet ebben a honapban nem jon meg

Elofordulhat

Nekem pl most egy nappal elobb jott meg pedig, lassan 2 eve szedem szoval megesik

nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! Csak tényleg kicsit azért aggódok mivel eléggé fiatal vagyok (14 éves hogy pontos legyek) és nem tudom mi a megszokott a 7. hónapban. De nagyon köszönöm a segítséget!
nov. 19. 00:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Miert szedsz 14 evesen fogamzasgatlot?
nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lett egy barátom és anyukám jó ötletnek tartotta ha azért elkezdem szedni és szerintem is jó döntés volt
nov. 19. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Anyad egy idiota es te is az vagy mar ne haragudj

14 evesen 1 miert kell szexelni?

2. tönkre teszed vele az egesz rendszert

ne lepodj meg ha tenyleg nem lehet gyereked 20-on par evesen

ilyenkor kezdi el a szervezeted “beinditani” a petefeszkeid mukodeset

te pedig egybol leallitottad

gratulalok

es az orvosnak is gratulalok

nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 évesen a legnagyobb baromság volt fogamzásgátló tablettát szedni. Jesszus. Anyukád sem túl okos. Egyébként a megvonásos vérzésnek a szünet egyik napján kell kezdődnie. Ez lehet a tünet utolsó napja is.
dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!