Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért megy fel nehezen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy fel nehezen a Durex Extra Safe óvszer?

Figyelt kérdés
Ki szerettem volna próbálni a Durex Extra Safe-t, viszont annyira nehezen jött fel hogy szinte nem is bírtam legörgetni de utána nyílván nem éreztem hogy szorított de talán feszesebb volt mint a többi,de ha jól gondolom ez az óvszer vastagsága miatt van emiatt jóval biztonságosabb?
dec. 9. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Pin kód kell hozzá! 🤣
dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, vastagabb. Azért tudtad nehezen legörgetni, mert túl vastag a farkad hozzá. Kerülete, vastagsága mennyi?
dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha nem méregettem igazából, nem voltam benne biztos de azt hittem ennek a fajtának ilyen nehezen kell kell feljöjjön mert az feltűnt hogy sokkal vastagabb gumiból van.
dec. 9. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak különböző méretű óvszerek ugyanabból a márkából. Próbálj nagyobbat. Ha nagyon szoros, akkor minden, csak nem extra safe.
dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az összes óvszer szoros, már csak mysize-t használok, az kényelmes!


Próbáld ki!

dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha vastag a farkad, akkor ne Durexet vegyél, hanem MySize megfelelő méretűt. Vagy egyéb márkából (57, 60…mm). Szexshopban van választék.
dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
dec. 10. 07:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!