Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alkalmi partnerrel tervezünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerrel tervezünk nyaralást, és kiemelte, hogy nem szeretne gumival szexelni. Tudom magam biztosítani valahogy?

Figyelt kérdés

Régebbről ismerjük egymást, szexkapcsolat volt köztünk párszor, de én mindig húzok gumit.

Szinglik vagyunk mindketten, de amíg ő kicsit megkeseredett, mert nincs szerencséje tartós párkapcsolatban, és 35 éves, nem tudok megbízni benne.


Én csak 28 vagyok, azóta céget építettem és szép vagyonom is lett.

A saját életem sem szeretném elcseszni, és felelősségteljes is szeretek lenni, semmiképp sem tudnék ezzel a nővel együtt élni, gyereket pláne nem szeretnék tőle.

Ezt tudja is rólam, nem hitegetem, de megbeszéltünk egy nyaralást.

Nyaralás előtt mindketten elmegyünk teljes kivizsgálásra, hogy a nemibetegségeket kiszűrjük biztosra, de a teherbe eséstől tartok, félek, hogy kihasznál a pénzügyi hátterem és jó adottságaim miatt.


Állítólag szed gyógyszert, de mi van ha van hátsó szándéka? Előre tudok vele szerződést kötni esetleg, ahol vállalja, hogy elveteti a gyereket, ha mégis becsúszik valami csoda folytán?

Vagy van bármilyen további fogamzás gátlás, amivel lehet natúr szexelni?


A válaszoktól független, 99%, hogy maradok a guminál, csak átfutott az agyamon a téma, és nem vagyok képben a jogaimmal, további védekezéssel.


dec. 14. 02:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Vannak helyi fogamzásgátlók, az talán ad némi védelmet, és recept nélkül kapható,meg gondolom nem is szeretnél benne elmenni.

Ez a szed gyógyszert dologban meg tényleg nem szabad bízni. Engem is így vágtak át 13 éve.

dec. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem menj el vele... gondolom te állsz minden költséget. sztem ebben a kapcsolatban így ő csak egy ribi...
dec. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A seggét dugd csak...! ;)
dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Régebb óta ismered, de nem bízol meg benne hogy igazat mond, hogy szed tablettát? Ez a kettő nekem üti egymást. Amikor alkalmi kapcsolatom volt, szedtem tablettát, a partneremnek eszébe sem jutott megkérdőjelezni, hogy esetleg hazudnék. Meg értem ên hogy vannak ilyen agyhalott nők, akik így akarnak fix kapcsolatot, de én biztos nem egy alkalmitól szeretnék gyereket. Ezért is védekezem én. Egyébként pedig szerintem tênyleg az alap probléma hogy nem bízol meg benne. Akkor minek vele vagy ilyen kapcsolatban?

A másik olyan nincsen, hogy ügyvéddel iratsz egy papírt hogy köteles elvetetni. Van valami törvény, ami védi ilyen esetben is, hogy nem kötelezheted, szóval azzal semmit sem érnél.

Ha így is elindulsz vele, használj óvszert.

dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne élvezz bele, arra ott szája. Fogod: a legvégén átteszed és a száját dugod, ő lenyeli és kész. Nem vagy kezdő meg tudod oldani.
dec. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Gyanúsan sok itt a körítés.
dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kihasználnám a helyzetet. 35 éves, a biológiai órája ketyeg. Kitartott élettársként, feleségként a legjobb.

Vagy szakíts meg vele minden kapcsolatot és keress egy fiatal lányt, akivel tervezhettek jövőt.

dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy fel akarja csináltatni magát veled, aztán kiperelni belőled egy szép kis gyerektartást. Ne menj bele, vagy ha igen, akkor csak orál meg anál legyen!
dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig könnyen becsúszuk egy gyerek, hát mág ha akarja is a nő.
dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszert szed?

Vajon csak miattad?

Vagy van másik partnere is?

dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!