Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jött ki belőlem egy hús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött ki belőlem egy hús szerű véres darab? Ez undorító

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy implantátumot ami megtudja kicsit zavarni a menstruaciot. Alapból 15 napot késett és a menstruáció előtt 2 nappal barna váladék jött ki a bugyimra. Ma meg jött a menstruációm de elég fura soha nem volt még ilyen. Ma kétszer is amikor elmentem pisilni ilyen nagy darab nem is tudom mi de olyan volt mint valami darab véres hús rendesen meglehett fogni és nem esett szét komolyan mondom esküszöm mintha hús lett volna nagyon undorító volt nagyon megijedtem mert ilyen még nem volt velem. És azt se értettem hogy jött ki belőlem mert tampont használok és még nem húztam ki de már ott volt a bugyimba azt hittem behanyok. Valaki mondja meg miért van ez és hogy mi ez.

dec. 24. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az alvadt ver darabka lehetett...
dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Menstruacional mindig lelkodik a meh nyalkahartyajabol egy darab, most hormonalis okokbol lehetett olyan drasztikus, hogy nagyobb darab nyalkahartyat lattal. Nemcsak gyulladasnal van. Rendszeresen jarok szuresre, es negyven ota kb tiz eve mindig van nekem. Horror, de belefer.
dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Lelokodik, es nincs ekezetem, bocs.
dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!