Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert vegyek? Első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert vegyek? Első alkalom lenne.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy első alkalomra milyen óvszert javasolnátok?


Én úgy látom, hogy talán a durex extra safe jó választás tudna lenni.


Sosem próbáltam még óvszert sem, közeljövőben pedig esélyes, hogy megtörténne az első alkalom.


13.5cm a péniszem hossza.



Kérlek titeket ne nevessetek ki, segítséget szeretnék kérni kinek mi vált be,ha első alkalma lenne mit választana.


Számomra fontos az, hogy megfelelő biztonságot adjon a választott óvszer.



dec. 29. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A durexek mind jók. Én mindig azt használtam.
dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha átlagos a vastagságod, a Durex teljesen jó lehet
dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 steven95 ***** válasza:

A péniszed hossza nem igazán számít óvszernél. Az átmérő inkább. Vannak különböző átmérőjű óvszerek, bár... nem erre szakosodott boltokban nem igen van méretválaszték csak egy féle "átlag" méret, ha "különleges" eset lennél ott az internet, rendelj online. Ne szorítson, de ne is essen le, és ne légy érzékeny az anyagára. Ezt csak úgy tudod, hogy veszel egyet és leteszteled, ennyi pénzt "ki kell dobni rá". Aztán reméljük a partnered sem érzékeny rá.

Biztonságot növelheted azzal, hogy a végén majd ellenőrzöd, nem-e lyukadt ki. illetve még kibontásnál is ellenőrizni, hogy nem e sértettétek meg.

dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jo rovid a futykos! Tudja ezt a csaj?
dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz a durex,de azok is szakadnak szóval okosan

Vegyél extra safet az vastagabb,tovább is fogod bírni

Amikor érzed hogy elfogsz menni,nézz le és csekkold hogy nincs e kettészakadva a gumi,aztán amikor vége a menetnek engedj vizet a gumiba vagy fujd fel hogy nem e sérült

Jó kúrást pajti :))

dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima classic durex. Otthon próbáld fel, tapasztald ki, hogy működik.
dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Durexből is van vagy 3 fajta vastagságú és az XL. A legtöbb 56mm,de van azt hiszem 53,54 is. A többi bolta kapható (masulan, skyn stb) tapasztalatom szerint mind 52-53mm. Erre vigyázz mert már jártam úgy,hogy e miatt nem jött össze a szex, mert nem bírtam felhúzni.
dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!