Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szüzesség elvesztése - óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése - óvszer vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Mostanában fog sor kerülni arra, hogy elveszítsem a szüzességemet. 20-on éves vagyok, tehát nem gyerek fejjel, fix partnerrel aki elég tapasztalt illetve idősebb is, nem meggondolatlanul, nem erre irányul a kérdés, csupán érdeklődésből, tapasztalat/ vélemény kérésből… mivel még szűz vagyok így eddig nem szedtem fogamzásgátlót, csak akkor szeretném elkezdeni ha komolyodnak majd a dolgok, ezért az óvszer jön szóba. A partnerem vett már el több szüzességet is, én egy előző partnerrel már próbáltam de meghiúsult, ugyanis annyira szűk voltam hogy “nem ment be”, akkor egyébként gumival próbáltuk így igazán csak annyit éreztem, hogy csúszós és próbálja bedugni.. a mostani partnerem erre azt mondta, hogy neki az a tapasztalata, hogy sokkal jobb és könnyebb is úgy, ha az első “lökést”, tehát ahogy átszakítja, azt óvszer nélkül próbálja, és utána rögtön gumit húz…. ennek lehet valóság alapja, anatómiai alapja? Mielőtt valaki félre értene, csak érdekel, természetesen én erre rögtön nemet mondtam hiszen előváladék satöbbi, de elgondolkoztam közben hogy van e alapja, esetleg van akinek úgy könnyebben sikerült? Köszi!

jan. 19. 21:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

xd


KERLEK NE SZAPORODJ

jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Megfelelő síkosítás és izgalmi állapot, legjobb ha el is élvezel a behatolás ELŐTT, és akkor lehet behatolni. Óvszerrel. Nekem látatlanban nem túl szimpatikus a "szűztelenítő" partnered. :P 45N


[link]

jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
nem nincs ez baromság, lehet hogy ő így gondolja, vagy hazudik. de ez hülyeség
jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Nálam az akkori partnerrel 3-adik alkalommal ment be. Próbálkozni kell. Ellazulni, kellő izgalmi állapotba kerülni. Sok síkosító, ujjazás, tágítás és türelem.

És egy általában nemtetsző tanács: az első lökéssel nem kell finomkodni.

jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom te is kifogtál egy hazug barmot és még le se esik neked, hogy nem vele kellene ezt megtenned...


NE SZEXELJ VÉDEKEZÉS NÉLKÜL.


Első szájból hallottam egy barátnőmtől, hogy az első szexe során esett teherbe, majd kálvária az egészségügyben, abortusz. TÉNYLEG megéri? Annyira gáz ez a hozzáállás és hogy erre kérdést írsz ki...

jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszi:) nem tervezek szaporodni, mert szóba sem jön hogy anélkül berakja és ezt tudja is, csak arra voltam kiváncsi, hogy van-e alapja
jan. 19. 22:13
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a partnered mocskosul nem olyan mimt amilyennek leírtad. Ráadásul nagyon butának néz téged.
jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
De basszus te nem látod, hogy ez egy hazug nyomi? Semmivel nem könnyebb óvszer nélkül. Hülyeség. Csupán csak ez izgatja, hogy anélkül veheti el a szüzességedet és még hazudik is neked, te meg még el is bizonytalanodsz, hogy vajon igaz e :D Odamennék és úgy megmondanám a nyomi fejének a magamét ha már te nem teszed. Persze, inkább te legyél terhes mint hogy fel kelljen húznia azt a sz--rt. Nem szeretnéd inkább leoffolni?
jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy korábbi válaszoló vagyok! Nem mondanak butaságot. Ez tényleg egy hazug, manipulatív seggfej. Nem szabad benne megbíznod!

Én pl ezek után nemhogy vele akarnám elveszíteni, még a közelembe sem engedném.

Gondold meg a hozzászólók észrevételeit.

jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Aztán jön, hogy most bent van, ne vegyük ki, előbb szokd meg, csak pár lökés stb.. :D Fuu de gáz a pasi..
jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!