Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Második hónapja szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második hónapja szedem a fogamzásgátlót, de ovulációs fájdalmaim vannak?

Figyelt kérdés

A második levélnél tartok a fogamzásgátlóban. Szóval második hónapja szedem. Pont félidőnél vagyok, vagyis amikor ovulálnom kéne. Szex közben elkezdtem minimálisan vérezni, majd utána fájtak a petefészkeim.

Ez ugye nem azt jelenti, hogy nem használ a fogamzásgátló.

Megyek hamarosan nőgyógyászhoz, tőle is meg fogom kérdezni, de nem kaptam előbbre időpontot.

Előre is köszi!



jan. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

HA rendesed szeded akkor nem lehetsz terhes.

Fogamzásgátló mellett nincs hagyományos értelemben vett menzeszed, a hormonszintek változnak, kell némi idő amíg hozzászokok a szervezeted.

Félidőben némi pecsételés nem ritka, és az sem hogy a petefészkek érzékenyebbek, ez is hormonszint változással van kapcsolatban.

Ha ez tartós marad, akkor valószínűleg másik gyártmányt kell választani, mindenképpen jelezzed a nőgyógyászod felé!!!

Hány éves vagy?

jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem emelni fogják a hatóanyagtartalmat, mert a tabu nem nyomta teljesen el a hormonrendszered működését
jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

19 éves vagyok és Estelle-t írtak fel nekem.

Mindenképpen jelezni fogom a nőgyógyásznak, csak addig, míg eljutok, gondoltam megkérdezem itt is.

jan. 25. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.

EZ az első fogamzásgátló amit használsz?

A hatóanyag tartalom miatt, az orvosok általában egy gyengébbel indítanak, de előfordulhat, hogy ennek ellenére erős mellékhatások jelentkeznek. Ki kell próbálni másik készítményt, rengeteg van a piacon.

jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve szedek gyógyszert nekem ugyan ugy megnő a folyásom mennyisége mikor az ovuláciom lenne de ugye nincs. Beszéltem erről dokival is azt mondta hogy a tablettában lévő ösztrogén miatt van.

Nincs peteeresed csak a szervezeted jelzi hogy lenne

jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!