Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel győzzem meg a férjemet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem meg a férjemet, hogy 5 gyerek után csináltasson vazektómiát?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek örökké gyógyszert, utálja az óvszert, pharmatex-et is utálja, én megpróbálom később a spirált is, de 5 gyerek mellé minek neki mégegy 6.?

Illetve tudom, hogy az visszafordíthatatlan, de nem rajtunk múlik a Föld benépesítése...


jan. 30. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
T*nrúgással?
jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Csak állítsd döntés elé: vagy ez vagy innentől csak gumival.
jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Markold meg neki a másik kezedben húsbárddal és úgy kérd.
jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Egy igazi kanos gavallér.
jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Az nem jutott az eszedbe, hogy te köttesd el magad? (Férjed vszinüleg attol fél, hogy egy idö után jön az impotencia.)
jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki, hogy vagy vazektómia, vagy óvszer, vagy nincs szex. Ennyire egyszerű. Nem várhatja el hogy örökké gyógyszert szedj, tök káros, nekem 2 év alatt is nagyon szétcseszte a hormonjaimat.
jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Te is el tudod köttetni magad. Hajrá.
jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
#7 nőknél az sem olyan komplikáció mentes, mint a férfiaknál egy vazektómia.
jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát ez a döntés elé állítás nem jön be sajnos és az se, hogy nekem mi mennyire káros. Nem fél, egyszerűen nem csinálja. Gondoltam a neten kapok egy frappáns ötletet vagy megjön az ihlet nekem is
jan. 31. 00:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem nagyon tehetsz. De szerintem pár hét szex nélküliség után belátja, hogy legalább gumit húzzon, ha vazektómiát annyira nem akar.
jan. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!