Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből gond / aggódnunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből gond / aggódnunk kell?

Figyelt kérdés
Röviden: elélveztem, a kezemen volt a spermium, ezek után letöröltem zsebkendővel (szárazra) ez után 10-15 perc kielégítettem a kezemmel a partnert. Utána jutott eszembe hogy nem mostam meg szappannal a kezem, csak letöröltem. Kell félni bármitől? Ha igen, mit tudok tenni? Már beszéltem egy csomó emberrel erről, csak ide is felteszem, hátha valaki értékes információval tud segíteni!

jan. 31. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nincs okod félni. Egy csecsemő nem bánt.
jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csikló vagy ujjazás? Nem mindegy.
jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ujjazás is volt, de rövid ideig. De letöröltem (zsepivel alaposan) meg száradt vagy 10-15 percig ( miután letöröltem, 15 percig nem volt vele semmi.) Volt takarítva, meg idő is telt.
jan. 31. 17:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Direkt nem akartunk semmi ilyet, még gumival se nagyon, nehogy megtörténjen. Ezért csináltuk így direkt, hogy ne legyen gond...
jan. 31. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
2. vagyok. Szerintem tuti nem lett ettől terhes… egy tesztet azért meg lehet próbálni 2 hét múlva, ha nagyon aggódnátok, biztos, ami biztos. Máskor pedig figyeljetek erre jobban.
jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Terhes szinte biztos nem lett, de jó igénytelen vagy
jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Remélem hogy nem lesz semmi, direkt próbáltunk vigyázni mindig, erre most megtörtént ez, legalább annyi eszem volt hogy letöröljem, meg hogy ne rögtön, hanem rá 10-15 percre történjen meg ez az egész tragédia…. Ha bármilyen ötlet vagy tapasztalat még van bárkinek, vagy esetleg neked tanács, akkor azt szívesen veszem. Nagyon rossz ilyen helyzetbe lenni, úgy hogy nem akarunk ilyet. Sajnálom hogy ide kellett segítségért fordulnom, de minél több embert szerettem volna hallani, hátha segít ezen a helyzeten…
jan. 31. 18:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak igaza van, sajnálom… nagyon hülye voltam hogy nem gondolkodtam. Egyszerűen felelőtlen voltam. Ezzel teljesen egyet értek.
jan. 31. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni,olyan sokáig nem életképes a sperma a levegőn úgy tudom .... főleg ha még le is törölted.
jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap elmegyünk szakemberhez, és utánakérdezünk a dolognak. Ezen kívül tabletta is lesz, hátha segít a helyzeten. Megteszünk mindent, hogy ne legyen gond! Reméljük nem is lesz…
jan. 31. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!