Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Együtt voltam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam a barátnőmmel, többször elélveztem, de a koton kilyukadt? Kedden történt, mi legyen?

Figyelt kérdés
[ nem tudom ment-e belé sperma]

febr. 23. 06:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Én a Máté nevet ajánlom
febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésben , terhességi tesztet javasolnék .
febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Pistike, ilyenkor már iskolában volna a helyed!

Ráérsz még iskola után is buzgólkodni.

Most inkább a tanulásra használd azt a gülüt a nyakadon, amit fejnek titulálnak egyes embernek nevezett lények esetében!

febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Már régen be kellett volna vennie sürgősségi fogamzásgátlót! (Én nem bíztam a véletlenre ilyenkor, bevettem a gyógyszert.)


Nem hallottál még a 72 órás tablettákről?!

febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Doki és eseményutáni.

Ez még kérdés?

febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#3 ez egy baromság, ez kortól függetlenül bárkivel elő fordulhat sajnos. Én is mindig oda figyelek a védekezésre és arra hogy a gumi rendesen legyen felhelyezve. De nekem is volt 35 évesen hogy elszakadt. Ezért is mondják ,hogy hivatalosan 100% védelem nincs. Sőt hiába nem hiszik el sokan és a gyártók ki vonják magukat a felelősség alól a perek elkerülése végett,de a gumi is lehet hibás. Hiába a sok teszt.
febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon a határon vagytok, amikor még épp lehet esemény utáni tablettát bevenni! Remélem, hogy már a nőgyógyásznál van a lány!
febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Temu-ról rendelj abortusz tablettát
febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-os, ezt a 3-as nem a szakadásra írta szerintem, hanem hogy kedd után ma, pénteken jut eszébe kiírni, amikor ma már egy gyors kereséssel az interneten azonnal a baleset után ki tudja guglizni bárki, mi ilyenkor a teendő. Szerintem egyébként kamu a kérdés, mert hacsak nem tizenalig évesek nulla szexuális felvilágosítással, akkor legalább az egyiknek kellett volna lennie már ennyi eszének. Három nap, talán még épp becsúsznának a 72 órába, de minél később veszi be valaki, annál kevésbé biztos, hogy hatékony.
febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Vásárolj babakocsit, és fogadjatok nőgyógyászt. Gratulálok!
febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!