Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felírhatja háziorvos a diennil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felírhatja háziorvos a diennile fogamzásgátlót? Mennyibe kerül egy havi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor írhatja fel elvileg, ha van egy évnél nem régebbi nőgyógyászati leleted rákszűrés eredménnyel, és papírod, hogy a nőgyógyász ezt írta fel neked.


Gyakorlatilag előfordulhat bármi, az is, hogy nem kér semmi papírt és felírja, és az is, hogy egyáltalán nem írja fel. Belátásától függ.

2010. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és olyan 2300 körül van egy havi.
2010. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat.Voltam rákszűrésen amikor írattam az új gyógyszert.
2010. okt. 25. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

egy hónapra nem igazán szoktak felírni fog. gátlót

különben havonta kéne járni nőgyogyihoz ami lássuk be nem kocsma hogy mindig ot legyünk :D


negyed éves 7500 körül van

2010. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Dienillét szedek én, is, nincs annyi a 3 havi adag, olyan 6200 körül van. Első alkalommal szoktak felírni egyhavit, hogy meglásd, jó-e neked a gyógyszer, és utána is előfordul, hogy havonta váltod ki, ha mondjuk nincs rá egyszerre 6-7 ezer forintod. A három hónapra felírt adagot minden további nélkül ki lehet váltani háromszor egyhavi adagként.
2010. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!