Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelent a megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a megszakításos közösülés esetén a tökéletes használat? (Pearl-index)

Figyelt kérdés

Az a tökéletes ha nem szexelsz naponta többször, 2 szex között pisilsz sokat, illetve több perccel az élvezés előtt már kihúzod, mielőtt nagyobb mennyiségben elkezd szivárogni az előváladék?


Vagy csak simán annyit jelent, hogy nem élvezel bele.



márc. 5. 05:36
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A megszakításos módszer, Nem biztonságos módszer!
márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Féltem, hogy félreértitek a kérdést és arra fogtok válaszolni, hogy mire utal a "tökéletese használat", a pearl-index-es statisztikákban. De hál' istennek a kedves 1-es válaszolónak, még az én szegényes megfogalmazásom ellenére is érthető volt, hogy mire vagyok kíváncsi.

Áldom az eget, hogy nem teljesen reménytelen a magyar oktatás, hiszen az 1-es válaszoló, illetve az őt pozitívan értékelők az élő példák arra, hogy vannak még sokan kishazánkban, akik tudnak szöveget értelmezni.

Természetesen ment a zöld kéz.

Mégegyszer köszönöm a válaszod 1-es! További kellemes napot! :)

márc. 5. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Akkor tökéletes a megszakításos használata te ki cinikus okostojás, hogy nem lesz tőle terhes a csajod.

Remélem nem okoztam túl nagy meglepetést!

márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na figyu! Lépj kettőt hátra, írd be a googlebe, hogy pearl-index! Az első oldalak közül valamelyikben biztos lesz egy táblázat, amiben az egyik oszlopnak prefect use/tökéletes használat lesz a fejeleme.

Most, hogy ezt tisztáztuk, elmagyarázok neked valamit. Nem attól lesz tökéletes valaminek az alkalmazása, ha eléred vele a célod. Hiába játszol tökéletesen pókert, van rá matekatikai esély hogy te mindig rossz lapokat kapsz az ellenfeled pedig nagyon jókat, és emellett az ellenfél is tökéleteseb játszik. Ekkor te pármennyire tökéletesen játszol maximum döntetlent tudsz kihozni a helyzetből. Pedig nyilván az a cél, hogy elnyerd az ellenfeled összes pénzét.


Olvass el néhány könyvet, és legközelebb próbálj meg nem válaszolni olyan kérdésekre, amikről fingod nincs! Például, ha valaki feltesz egy kérdést a pearl-index-el kapcsolatban, amiről te még annyit sem tudsz, hogy van úgynevezett tipikus, illetve tökéletes használat, akkor ne válaszolj!


És igen, tényleg okos vagyok, de mindig érdekelt milyen lehet egy hülyének, aki okosnak hiszi magát. Majd írd meg priviben! ;)

márc. 5. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Szimplán annyit jelent, hogy nem élvezel a csajba.

Az előváladékot nem hinném hogy lehet szabályozni, + az már aktus elején is ugyanúgy van. Annyi erővel akkor behatolás se legyen, ha már az előváladékon is stresszelsz, akkor védekezz máshogy.

Az én párom csak közvetlen élvezés előtt húzza ki. De ha ti előbb akarjátok, úgy is lehet.

márc. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt biológiaórán már mindenki (?) megtanulta, hogy a spermiumok a herékben termelődnek, és az ondóvezetékben várakoznak. Az ondó pedig az ondóhólyagban (~65%) és a prosztatában (~35%) termelődik.

Az előváladék ezzel szemben az úgynevezett Cowper-mirigyben termelődik. ❗️Szerepe, hogy kellően síkossá tegye és megfelelő közeget teremtsen a spermiumok számára. (A húgycső alapjáraton savas közegű, ami nem tesz jót a spermiumoknak, nagyon hamar elpusztulnának benne.)

📌 A Cowper-mirigy (a kép jól mutatja is) az ondóhólyag alatt helyezkedik el, kicsit lejjebb csatlakozik a rendszerbe, mint az ondóvezeték. A megszakítás során szokták emlegetni, hogy már az előváladékban is lehet spermium, így nem biztonságos. De akkor hogy is van ez?

🧠 Úgy kerülhet az előváladékba, hogy egy előző ejakulációból „visszamarad” spermium a húgycsőben. Amikor pedig termelődik az előváladék, kimossa azt.


Kép a rendszerről:

[link]


Remélem megnyitja.


Ugyanakkor előfordulhat leakage, ami azt eredményezi, hogy szivárog a spermium a húgycsövön keresztül, tehát ott jelen lehet.


Ennek ellenőrzése nagyon egyszerű.. Előváladékot megvizsgálod mikroszkóp alatt és kész..

márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy kiveszed jóval előtte, és 2 szex között pisi, plusz! kombinálod mással, pl.naptármódszer
márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Naptármódszer helyett jobb, ha a csaj megfigyeli a testét, ovulációs tesztet használ, hőmérőzik. Ezek elég biztos módszerek annak megállípítására, hogy melyik az az 1 hét, amikor


1: vagy nem szexeltek

2: vagy gumit húztok



A naptármódszer csak akkor véd, ha nincs védtelen szex abban a 7-10 napban.


Én pontosan érzem, mikor van ovum, de előtte már 5 nappal sem szabad óvatlannak lenni.

márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De kell a naptármódszer is ahhoz,hogy tudjad, egyáltalán mikor érdemes tesztelni
márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tagadom, azért be lehet lőni a dolgokat egy idő után, önmegfigyeléssel. Főleg esetemben, én érzem az ovut és a nyák is egyertelmű, amikor termékeny.
márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!