Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlana valaki külföldi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki külföldi klinikákat vazektómiára? Köszönöm.

Figyelt kérdés

márc. 9. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Itt is van belföldön
márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
#1 itthon nem csinálják meg csak ha már van 3 gyereked
márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Jól írja 2-es!
márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt benézted 2 es itt pénzért mindent, nekem úgy megcsinàltàk hogy egy sincs, akkor mi van okoska?
márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.: Vagy minimum 40 éves valaki. 40 felett már nem kell gyerekesnek lenni.
márc. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahol nekem végezték el 2 éve Bécsben, bezárt.

Itt Bécsben szinte mindegyik urológus elvégzi, kb 45 perces kicsi beavatkozás.

Pont egy hónapja ellenőriztettem le, hogy vajon még mindig steril vagyok-e. Mert bizony ezt is érdemes utána csekkolni.

márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, a vazektómiát nem tudom, külföldön hol lehet elvégeztetni, de a nők, akik a petevezetékeiket akarják elköttetni, szintén hasonló gonddal küzdenek, a magyr törvényi szabályozás miatt. Ők azt írták, Szlovákiában vannak nagyon jó magánklinikák, ahol megcsináltatták gond nélkül, az orvosok nem akarták őket lebeszélni, stb., mert nálunk a legtöbb nőgyógyász megpróbálta meggátolni őket a szabad akaratuk érvényesítésében.

A magyar urológusok is ilyenek, ti férfiak tapasztaltátok-e, hogy az orvos le akart erről beszélni, mert azt gondolta, eldöntheti helyettetek, akarjatok-e gyereket? Mert a magyar nőgyógyászok jelentős részéről ilyen panaszok vannak.

márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!