Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Ennyi idő után megbízhatóak a tesztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy elég nehézkes dologgal fordulok hozzátok. Kezdem az elején. Március 2-án felelőtlen voltam és lefeküdtem valakivel védekezés nélkül. Rá 2 napra cselekedtem, és bevettem egy elaone eseményutáni tablettát. Körübelül március 7-én elkezdtem vérezgetni, gondolom a tabletta hatása mert ez nem menstruáció volt. Március 15-én újra együtt voltam vele, óvszerrel de az elején körübelül 20 másodpercig bennem volt óvszer nélkül de aztán csak óvszerrel történt a dolog. Tehát nem élvezett belém hanem az óvszerbe. Március 25-én kellett volna hogy megjöjjön de semmi ez már majdnem 9 napos késés. Tudom felelőtlen voltam, soha nem csinálok több ilyet, rettenetesen megbántam és azóta is teljesen kivagyok, tudom megérdemlem. Csináltam tesztet március 26-án negatív lett. Február 22-én menstruáltam utoljára, ciklusaim 32 naposok és 4 5 napig tart.Mit gondoltok? Ha holnap csinálok reggeli vizeletből egy tesztet az már 100%? Köszönöm nektek előre is.

#menstruáció #terhesség #terhességi teszt #Ellaone #Eseményutáni tabletta hatása
ápr. 2. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni tabletta meg maga a stresszelés is szétcseszheti a ciklusodat.


Egy nappal a várt menstruáció utáni teszt szerintem nem ért sokat. A holnapi már mindenképp jobb, de én a helyedben csinálnék egyet 2 héttel a várt menstruáció után is, ha ez is negatív.

ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt csak azért csináltam hogy az első alkalom (március 2) esetében mit jelez miutan bevettem az eseményutánit mert ugye akkor már az aktus után 24 nap telt el. Köszönöm a válaszod, akkor reggel tesztelek első vizeletből az a biztos. Igen igazad van biztos szétcseszte és eletembe nem stresszeltem ennyit.
ápr. 2. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélye van hogy terhes vagy.
ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
ápr. 2. 18:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként reggel csináltam egy tesztet, első vizeletből (direkt hogy minél pontosabb legyen, úgy tudom ennek azért van jelentősége) és negatív lett. Kivártam az időt is, x epilt csináltam 10es érzekenységű. Ez a 9.nap hogy késik. Szerintetek megnyugodhatok? 9 nap késésnél már kikéne mutatnia nem? És az utolsó aktus 19 napja volt, az azelőtti ahol bevettem a tablettát 31.
ápr. 3. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Megjött azóta?
ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia bocsánat hogy csak most írok. Ma jött meg. Eszméletlenül orultem..Tehát 25 napot kesett osszesen. Úgyhogy ha bárki olvassa ezt, nagyon figyeljetek es ne legyetek meggondolatlanok. Csak stresszt izgulast okoz.
ápr. 19. 16:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!