Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rossmannban vásárolható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossmannban vásárolható Preventivo óvszerről vélemények/tapasztalatok? Egész életemben Durexet használtam, de iszonyat pénzem elmegy rá es a Preventivo nagyon jó árban van, csak félek, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Figyelt kérdés

ápr. 6. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nekem nem jó a Durex, allergiás vagyok rá, olcsóbb óvszert használunk és semmi nem történt. Meg kell figyelni az óvszer állapotát aktus előtt. És ha annyira félsz akkor elélvezés előtt ki kéne húzni időben.
ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Egyébként a csaj is állhatja legalább párszor a gumi árát.
ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ti el tudtok menni gumiban?
ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

vagy vesztek gumikesztyűt van több méretben és levágjátok az ujjait

35f incel

ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld meg a lidlis mondos márkájút. Nem egy durex, de nem is olyan sz.r mint a masculan.
ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem mindegy a marka ha a meret jo.

Alt 100db noname Alirol rendelt veszek. Eddig egysem szakadt vagy volt kellemetlen.

ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi a Preventivo sensitivet használjuk. Teljesen jó
ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 jól mondja, ha már ajánlani kell valamit, ami jó áron van, és jó is, az valóban a Lidl-ben kapható Mondos.


Preventivo nekünk se volt jó.

ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!