Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most valami baj lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni dèlelött 10 órakor szoktam bevenni. Tegnap itthon felejtettem el utaztunk. Dèlutàn 5 körül elkezdett fàjni a derekam ,menzesz görcseim lettek,meg ilyen takonyszerű ragacsot vettem èszre a wc pappíron. Este 7 órakor pótoltam a szemét . Mèg van 6 szemem a levèlen. Vagy valami baj lehet velem? Mitől lehetett?
ápr. 28. 10:22
 1/1 Bögyös Dávid ***** válasza:
Én nem tudok konkrét választ adni a kérdésedre, ráadásul férfiként tényleg tapasztalatom nem is lehet a témában, de ehhez hasonló esetekben érdemesebb mindenkinek a saját nőgyógyászával konzultálni, ezt javaslom, nem azt, hogy ide írj ki egy ilyen kérdést, igaz, jó lehetett volna rá egy véleményt kapni, de láthatod, sajnos senki nem válaszolt a kérdésre.
máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!