Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legolcsóbb fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legolcsóbb fogamzásgátló "eszköz" az óvszeren kivül? Amit ideiglenesen használhatnánk!

Figyelt kérdés
Kb 8-10 hétre kellenne csak amig a spirált fel nem helyezik.Óvszert nem szeretnénk.
2010. okt. 30. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
önmegtartóztatás....kicsit drágábban patentex ill pharmatex kúpok
2010. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pharmatex termékek nem nyújtanak teljes biztonságot. Szóval elég nagy eséllyel becsúszhat a baba.
2010. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi elég régóta pharmatex kúppal védekezünk, és még sosem volt probléma.
2010. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, a nőgyógyászom szerint jó a pharmatex, persze nem óvszer biztonságú ---mondjuk nekem nem jött be, mert égetett, mint a nyavalya
2010. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó a pharmatex, csak be kell tartani a ráírtakat. Sokan azért esnek teherbe a pharmatex mellett, mert nem várják ki az elején a 15 percet, 4 óra után szexelnek, vagy nem tesznek fel újat a következő körre.
2010. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Egy szem aszpirin. Erősen a két térded közé kell szorítani.

Bocs :)

2010. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
orális szex.én még senkiről sem hallottam aki garaton keresztűl esett volna teherbe.
2010. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó: [link]
2010. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13:18:valószínű, hogy orál után nem fogja a párja hasba szúrni, úgyhogy szerintem is az a legjobb mód.
2010. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na bakker. most akkor már tudom hogy fogant jézus. ez a mária mekkora egy céda volt......
2010. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!