Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok, Pasik: Mi az a Pharmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Pasik: Mi az a Pharmatex Kúp? Hogyan kell használni? Ilyen jellegű kérdéseim vannak.

Figyelt kérdés

Sziasztok !


24 éves pasi vagyok.

Nincs barátnőm.

Csupán olvastam másik kérdésekben, hogy vannak, akik Pharmatex kúppal védekeznek.

A Google keresőn nem találtam pontos választ, ezért is gondoltam, hogy itt megkérdezem, és inkább olyanok mondják el, akik már használták.



Lényegében olyasmit sejtek, hogy valahogy a nő helyezi fel.

-- Hogyan kell használni?

-- Kb. mennyibe kerül?

-- Miért ezt választjátok pl. a gumióvszer, vagy a fogamzásgátló tabletta helyett?

-- Ez tabletta?

-- Meddig lehet használni egyet?

-- Ennél milyen veszélyek vannak, hogy használod, de mégis teherbe eshetsz?



Lényegében ilyen kérdéseim vannak.


Előre is köszi a válaszokat.



Egyébként itt vagy egy másik kérdésem, amit a napokban tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



köszi

Üdv.,


2010. okt. 30. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aktus előtt 10 perccel felhelyezi a nő, ez elolvad a méhben és megöli a spermium sejteket. A hatása 3-4 óra. Minden aktus előtt újat kell használni. Egy dobozban 12 db van, 2000-2500 forint körül mozog. Sokan nem bíznak benne, van akik óvszer mellett illetve naptár módszerrel együtt használják, esetleg megszakítással együtt. Mi több éve alkalmazzuk ezt a fajta védekezési módot, eddig gond nélkül. Nekem nem szimpatikus az óvszer, kiszáradok tőle, tablettát nem szabad szednem (trombózis veszély), amúgy sem szednék hiszen nem vagyok híve a hormonos gyógyszereknek.
2010. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 30. 12:20
 3/8 A kérdező kommentje:

Többen is leírhatjátok a tapasztalataitokat a használattal kapcsolatban, vagy, hogy miket hallottatok.


köszi

2010. okt. 30. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp: Pharmatex kúppal kezdtem, de csípte a páromat ezért áttértem a Patentex-re, ez nem csípte, nekem sem volt olyan erős folyásom utána, ráadásul olcsóbb, mint az agyonreklámozott Pharmatex. Viszont érdemes a kúp formátumot használni, mert a hüvelytabletta lassabban oldódik fel, plusz 1-2 napig utána fehér darabokban találod a részeit a fehérneműdön...
2010. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látom, fogalmad sincs, hogy létezik a google.com... Nos... beírtam neked ezt a Pharmatex cuccost... és első találat ez volt: [link] És elmondanám, a betegtájékoztató oldalára (link) kb. 10 másodperc alatt jutottam el! Köszönöm, nem kell tapsolni! Tudom, hogy PRO vagyok!
2010. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, most olvastam a többi részét a kérdésednek! De igen, van válasz, mint az előbb is írtam! És eléggé kielégítő válasz, méghozzá!
2010. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Lényegében olyasmit sejtek, hogy valahogy a nő helyezi fel."

Még jó, h nem azt gondoltad, h a fiúknak kell felldugni...


"Ez tabletta?"

Pharmatex KÚP, tehát a kérdésedben a válasz.


Könyörgöm, 24 évesen, h tehetsz fel ilyen kérdéseket...

2010. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
meg egyszer leírod, hogy lényegében
2018. márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!